Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost nedokázal proti Vizovicím skórovat
formats

Dorost nedokázal proti Vizovicím skórovat

Publikované dne Pondělí,Září 2, 2019 podle v Dorost

Na domácím hřišti se poprvé v sezóně představilo i naše mužstvo dorostu. Naši hráči v první půli docela dobře kombinovali. Vytvořili si i nějaké brankové příležitosti, ale ty největší nevyužili Chupík a Zaoral. Soupeř zase orazítkoval tyč. Ve druhé půli se už více bojovalo něž hrálo fotbal. Rozhodující moment přišel v 55. minutě. Domácí rozehráli rohový kop. Ovšem ztratili míč a hosté podnikli rychlý útok do otevřené domácí obrany. Nakonec z toho byl samostatný nájezd na domácího brankáře. V tomto souboji byl úspěšnější hostující ŽŮREK vsítil první gól zápasu. Vyrovnání měl na kopačce Zaoral, který se prosmýkl kolem dvou obránců, ale jeho střela šla těsně mimo bránu. V poslední minutě hry měly Skaštic ještě jednu velkou šanci. Opět Zaoral obral o míč obránce a mířil sám na hostujícího brankáře. Ten ovšem dobře vyběhl a domácí útočník ho nedokázal prostřelit. Vizovice tak těsné vítězství uhájily.

Skaštice – Vizovice 0:1 (0:0)

Branky: 55. Žůrek

Bez karet

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 50

Sestava Skaštic:

Trampota – Chupík (K), Novák, Makový, Soukup – Bureš, Daněk, Hyánek, Růžička – Zaoral, Oračko

Střídali: Hrabal, Černoch, Gabrhelík, Gabor,

Trenéři: Lukáš Motal, Stanislav Škrabana

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit