Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko uštědřilo Lubné kanára
formats

Béčko uštědřilo Lubné kanára

Publikované dne Neděle,Září 1, 2019 podle v B-TÝM

B tým i ve třetím duelu této sezóny dokázal bodovat. Tentokrát si naši hráči vyšlápli na nebezpečný celek Lubné v čele s našim bývalým hráčem Martinem Ančincem.

Naši hráči hned od prvních minut hráli s velkou chutí. Dobrým pohybem a presinkem dělali hostujícímu týmu problémy. A brzy svou převahu v poli dokázali vyjádřit gólově. Na dobře rozehraný rohový kop ještě nabíhající hráči nedosáhli, ale odražený míč si našel FRÝDL a pohotově ho vrátil do sítě. Domácí útočník mohl přidat i druhý gól. Ale nařízený pokutový kop neproměnil, když jeho střelu vytěsnil hostující brankář. Ovšem domácí mužstvo tato situace nezastavila. I nadále pokračovalo ve své rychlé křídelní hře a přidalo další branky. Štěpják propustil míč ŠKRABANOVI  a jeho střela mířila přesně ke vzdálenější tyči. Třetí branku obstaral technickou střelou MENŠÍK, kterého uvolnil do šance Bubla.

Druhá půle příliš změnu obrazu hry nepřinesla. Lubná sice přeskupila své řady a zvýšila trochu svou aktivitu, ale domácí obrana je k nějaké vážnější situaci nepustila. Naopak domácí hráči ze své aktivity neslevili a byli za to odměněni dvěma dalšími brankami. Přetažený centr vrátil před bránu Ježák a to přesně k nohám MENŠÍKA, pro kterého nebyl problém dostat míč do poloprázdné brány. Pátý gól přidal střelou ze střední vzdálenosti BENEŠ. Poslední zářez do lubenské sítě zaznamenal SEDLÁK, který dokončil dobrou práci Roseckého při napadání.

Skaštice „B“ – Lubná 6:0 (3:0)

Branky: 12. Frýdl M., 21. Škrabana, 30., 54. Menšík, 56. Beneš, 87. Sedlák

Bez karet

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P.(65. Hyánek J.), Janalík, Icela, Sedlák – Beneš (59. Židlík), Škrabana, Štěpják, Menšík – Frýdl M. (59. Rosecký), Ježák (59. Pitron)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit