Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice doma opět bodovaly
formats

Skaštice doma opět bodovaly

Publikované dne Neděle,Září 1, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice v domácím prostředí zvládly i další zápas. Tentokrát si vyšláply na celek Bzence. Dvěma přesnými zásahy se o to přičinil i domácí kanonýr Zdeněk Konečník.

Domácím se vstup do utkání moc nevydařil. Hosté byli více na míči a působili živějším dojmem. Nějakou větší příležitost si ale nevypracovali. Skašticím pomohl vedoucí gól, který vsítil Lukáš MOTAL. Ten si před hostující bránou našel propadený míč a uklidil ho přesně k tyči. Poté se i domácím podařila nějaká kombinace. Ale scházela jim větší kvalita na stranách hřiště. I přesto si ale domácí vytvořili další možnosti k navýšení svého vedení. Konečník poslal svůj přímý kop do tyče a stejně dopadl průnik Motala. Se střeleckými pokusy hostů si domácí brankář Večeřa poradil.

Do druhé půle vstoupili domácí hráči s odhodláním svůj výkon zlepšit. A to se jim docela vydařilo. Častěji se snažili o kombinaci a hlavně svou hru zpřesnili a zklidnili. Obrovskou příležitost vstřelit druhý gól měl Gojš. Po průniku Bubly na něj zívala prázdná brána, ale domácí záložník skákavý míč nasměroval jen do břevna. Hráči Bzence se snažili překonat domácí obranu dlouhými míči za obranu. Jednou se jim to podařilo, ale hostující útočník hlavičkoval nad bránu. Skaštice se druhé branky dočkaly. Gojš přihrával před bránu, nabíhajícího Štěpjáka srazil vracející se obránce a rozhodčí nařídil penaltu. Tu proměnil tvrdou střelou KONEČNÍK. Skaštice zlobily svého soupeře rychlým přechodem do útoku, ale vstřelit třetí branku se podařilo až GOJŠOVI, který technickou střelou poslal míč mimo dosah brankáře. Hostujícímu mužstvu ještě vykřesal naději na zdramatizování zápasu KASALA, který si počíhal na zadní tyči na propadený centr. Ale domácí na inkasovanou branku brzy odpověděli a žádné drama nepřipustili. Bubla svým centrem našel hlavu KONEČNÍKA a ten čtvrtou brankou uzavřel tento duel.

Skaštice – Bzenec 4:1 (1:0)

Branky: 23. Motal L., 69. z pen., 86. Konečník, 82. Gojš – 85. Kasala

Žluté karty: Frýdl – Čech, Šmatelka, Kasala

Rozhodčí: Hubený – Ehrenberger, Kostelník

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T., Batík L. – Beneš (46. Petrúsek), Motal L.(86. Sova), Frýdl R., Vymětal R. (60. Štěpják) – Gojš (83. Sedlák), Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit