Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost podruhé za sebou nedokázal skórovat
formats

Dorost podruhé za sebou nedokázal skórovat

Publikované dne Neděle,Květen 5, 2019 podle v Dorost

Ve druhém zápase za sebou se nepodařilo našim dorostencům rozvlnit síť za soupeřovým brankářem. V duelu s Lutopecnami naši hráči brzy prohrávali. Po dvou lacině obdržených brankách museli dohánět manko. Nějaké náznaky šancí si naši hráči vytvořili, ale ve finální fázi je většinou zradilo zpracování nebo nepřesnost. To domácí hráči byli v koncovce přímočařejší a důraznější. V první půli se ještě dvakrát střelecky prosadili. Ve druhém poločase bylo naše mužstvo v kombinaci jasně lepší než domácí. Ovšem finální fáze jim stále vázla. Své možnosti nedokázali využít Gabor a ani Makový. Skaštice v poli hrály slušně, ale na zakončení budou muset ještě zapracovat. Nejbližší možnost bude mít naše mužstvo v neděli, kdy hostíme na svém hřišti celek Mrlínku.

Lutopecny – Skaštice 5:0 (4:0)

Branky: 2., 9. Vojáček, 15. Palich, 20. Večerka z pen., 60. Válek

Žluté karty: Soukup, Chupík

Rozhodčí: Tesař

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Trampota – Němčík, Bureš, Hyánek Jakub, Soukup, Novák, Chupík (K), Makový, Gabor, Hrabal, Růžička, Oračko D.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit