Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic prohrálo v Lubné
formats

Béčko Skaštic prohrálo v Lubné

Publikované dne Neděle,Květen 5, 2019 podle v B-TÝM

Potřetí za sebou nedokázalo naše B mužstvo naplno bodovat. V zápase s týmem Lubné si hlavně v první půli vytvořilo zajímavé možnosti ke skórování, ale naši hráči nedokázali žádnou využít. A tak ve druhé části udeřili dvakrát během 6 minut domácí a brali všechny body.

Domácí vsadili na rychlou hru a dlouhými míči za obranu se snažili najít recept na překonání brankáře Vymětala. Na to ale byli hostující obránci připraveni a dokázali si bez větších problémů poradit. Naši hráči čekali trpělivě na svou šanci. Těžili hlavně ze ztrát domácích hráčů a do otevřené obrany podnikali nebezpečné protiútoky. Ale jako v předchozích zápasech chyběla našim hráčům přesnější finální fáze a větší důraz při zakončení. Lépe se nevedlo ani hráčům Lubné a tak první poločas skončil bez branek.

Druhá půle už branky přinesla. A bohužel jen do naší sítě. Domácí mužstvo svou hru zlepšilo a zpřesnilo. Skaštice jejich tlaku odolávaly až do průniku Bačinského, který našel před bránou zcela volného KAŠÍKA a ten neměl problém dostat míč do poloprázdné brány. Druhá branka v hostující bráně přišla o pár minut později. Bývalý prvoligový hráč CHÝLA se postavil k přímému kopu a bombou do šibenice nedal šanci gólmanovi jakkoliv zasáhnout. Zbytek utkání si už domácí hráči pohlídali a nedopustili žádné zdramatizování. Naše mužstvo tak bude muset zabojovat o body v příštím duelu, ve kterém hostíme celek Počenic.

Lubná – Skaštice B 2:0 (0:0)

Branky: 69. Kašík, 75. Chýla

Žluté karty: Moravčík, Bačinský – Škrabana

Rozhodčí: Skyba – Smolka

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Vlkolenszki, Navrátil, Icela, Pitron – Uličný, Škrabana, Bubla P., Rosecký (53. Hyánek Jakub) – Brada, Ježák

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit