Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zakončily náročný týden výhrou v Brumově
formats

Skaštice zakončily náročný týden výhrou v Brumově

Publikované dne Neděle,Květen 5, 2019 podle v A-TÝM

Za 7 dní odehrálo naše A mužstvo tři velmi náročné zápasy. A všechny dopadly stejně. A to výhrou TJ Skaštice. Po středečním postupu do finále Poháru hejtmana si naši hráči poradili i s doposud třetím týmem soutěže Brumovem. V tomto zápase se blýskl brankář Večeřa, který zneškodnil domácím pokutový kop.

Na hostujících hráčích se náročný program z posledních dní příliš neprojevil. Do utkání vstoupili aktivně a už ve 3. minutě hry se objevil za domácí obranou Konečník, který už napřahoval ke střele, ale domácí obránce ho přidržel a zakončení mu znemožnil. Píšťalka rozhodčího ale zůstala němá. Skaštice i nadále zatápěly domácím a to hlavně svými rychlými křídelními akcemi. Ovšem vždy chyběla lepší finální přihrávka. Postupem času se do hry dostali i domácí. Po nedorozumění v hostující obraně se ke střele dostal domácí záložník, ale jeho křižná střela proletěla kolem pravé tyče do zámezí. Z levé strany to zkoušel Naňák, ale ani jeho pokus se do brány nevešel. Brumov hrál jednoduchý fotbal a spoléhal hlavně na standardní situace. Nepříjemné pro hosty byly hlavně dlouhé auty zahrávané Juřicou. Paradoxně se ale Skašticím dařilo tyto situace zdárně vyřešit a navíc ještě přejít do protiútoku. Domácí tyto výpady nedokázali zachytávat a tak bylo rušno převážně před jejich bránou. Skaštice cítily, že jsou blízko vedoucí brance. A ta brzy přišla. ZAVADIL si navedl míč na střed hřiště a tvrdou střelou propálil domácího brankáře. Brumov měl vynikající příležitost na vyrovnání ve 40. minutě. Po faulu na domácího útočníka byl správně nařízen pokutový kop. Jeho exekuci si vzal na starost Naňák. Ale vsadil spíše na razanci než na přesnost a gólman Večeřa dokázal jeho střelu vykopnout na roh.

Druhý poločas odstartovali lépe hosté a dostali se do dvoubrankového vedení. Gojš se ladně protáhl kolem svého strážce a naservíroval míč před poloprázdnou bránu pro SOVU. Ten jen uklidil míč sítě. Brumov se ale nevzdal a brzy se dočkal kontaktní branky. Chovanec proběhl po levé straně a před bránou našel volného NOVÁKA, který obstřelil brankáře Večeřu. Ale Skaštice domácí příliš nadechnout nenechaly. Bubla potáhl míč a krásným pasem za obranu našel v náběhu KONEČNÍKA, který přehodil brankáře domácích. Brumov se snažil o vstřelení další branky, která by je dostala zpět více do hry. Ale hostující hráči byli na jejich hru připraveni a s většinou dlouhých míčů si poradili. Zbytek vyřešil brankář Večeřa. Ten musel předvést své umění při tvrdé střele Juřici. Velkou možnost na skórování měl hostující Konečník, který běžel z poloviny hřiště sám na brankáře, ale svůj nápad s jeho přehozením technicky nezvládl. I tak si ale Skaštice své vedení pohlídaly a i nadále se drží v čele soutěže.

Brumov – Skaštice 1:3 (0:1)

Branky: 53. Novák – 34. Zavadil, 48. Sova, 57. Konečník

Ve 40. min neproměnil domácí hráč Naňák pokutový kop

Žluté karty: Juřica, Vlček

Rozhodčí: Gloser – Stodůlka, Mičkal

Delegát: Palacký

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. – Vymětal R. (76. Batík T.), Frýdl, Zavadil, Gojš (90. Stýblo), Sova (84. Ančinec) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit