Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost prohrál těsně ve Zdounkách
formats

Dorost prohrál těsně ve Zdounkách

Publikované dne Neděle,Duben 8, 2018 podle v Dorost

Svůj první jarní zápas už mají za sebou i naši dorostenci. Přesto, že po prvním poločase měli jednogólový náskok tak na konci duelu se radovalo domácí mužstvo.

Skaštice vstoupily do utkání aktivně a brzy se ujaly vedení. Po rohovém kopu využil svého důrazu CHUPÍK a tvrdou střelou poprvé skóroval. Ovšem vedení hostů trvalo jen 5 minut. To dostal domácí hráč příliš mnoho volného prostoru a střelou k tyči vyrovnal. Skašticím se hra docela dařila a opět to byli hosté, kdo skóroval. A byl to gól, který potěšil oko ne jednoho diváka. Honza HYÁNEK se postavil k přímému kopu a střelou do pravého horního rohu nedal šanci domácímu brankáři zasáhnout. A hostující kapitán byl při chuti i nadále. Svůj průnik po pravé straně zakončil technickou střelou a bylo to 1:3. Své dvoubrankové vedení však Skaštice do konce půle neudržely. Kapitán Zdounek PŘIBYL využil svého důrazu a v poslední minutě první půle snížil ztrátu svého mužstva.

Druhá půle začala šancí hostujícího Zapletala, který se ocitl sám před brankářem, ale nedokázal dostat míč za jeho záda. To byl v zápase důležitý moment, protože místo navýšení vedení, přišla povedená akce domácích a srovnání stavu. Skaštice pokračovaly ve svém slušném výkonu a přišla i další branková příležitost. Po pěkné individuální akci Růžičky se dostal do zakončení Černoch, ale nadějnou akci gólově nezužitkoval. Poté se přiklonila velká porce štěstí k domácímu týmu, když dlouhý míč se díky větru a nečekanému odskoku dostal až za vyběhnutého gólmana Sedláka a skončil v bráně. Ale i na tuto branku dokázali naši hráči reagovat. Jonáš NOVÁK krásně prošel středem hřiště a přesnou přízemní střelou vyrovnal. Rozhodující moment ale obstaraly Zdounky a konkrétně SYRUČKA. Skaštice ještě sahaly po vyrovnání, ale hlavička Chupíka v poslední minutě skončila jen na břevně domácí brány.

Zdounky – Skaštice 5:4 (2:3)

Branky: Mozga, Přibyl, Skopal, Chalupa, Syručka – Chupík, Hyánek J. 2, Novák

Rozhodčí: Trampota

Diváci: 50

Sestava Skaštic:

Sedlák – Černoch, Vacl, Hyánek J. (K), Soukup, Zaoral, Chupík, Hrabal, Růžička, Novák, Zapletal

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit