Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko porazilo poslední Fryšták
formats

Áčko porazilo poslední Fryšták

Publikované dne Neděle,Duben 8, 2018 podle v A-TÝM

V sobotu se ve Skašticích střetly dva týmy z opačných konců tabulky. Domácí hlavně v první půli svého soupeře přehrávali a dostali se do vedení. Ve druhé části přidali ještě další dvě branky a připsali si 15 výhrou v sezóně.

Skaštice se do svého soupeře pustily hned od začátku. Domácí hráči měli dobrý pohyb a kombinační hrou se postupně dostávali na dostřel hostující bráně. Ovšem vyzrát na dobře chytajícího gólmana Fryštáku se domácím střelcům nedařilo. Brankář Mikel si poradil se střeleckými pokusy Konečníka a Frýdla. Tvrdá střela Glozygy šla těsně nad bránu. Skaštice ve svém tlaku nepolevovaly a i nadále svého soupeře přehrávaly. Velkou příležitost dostat svůj tým do vedení měl Konečník, který byl faulován v pokutovém území. Sám se postavil k penaltě, ale brankář Mikel jeho nepříliš dobře umístěnou střelu vyrazil. Domácí mužstvo tato situace nerozhodila a stále se hnalo za vedoucím gólem. Do úniku se dostal Konečník, kterého ale zastavil vracející se Valášek, ovšem díky zákroku, který opět zaváněl penaltou. Druhá penalta ale přece jen přišla. Mynarčík byl u míče dříve než brankář Mikel, který ho fauloval a domácí měli další výhodu pokutového kopu. K tomu se tentokrát postavil Radek FRÝDL a střelou k tyči otevřel brankový stav.

Ve druhé půli se brzy podařilo Skašticím navýšit vedení. Hostující hráči ztratili míč na půli domácích. Toho se zmocnil Konečník a přešel do rychlého protiútoku. Akce vyřešil průnikovou přihrávkou na rozběhnutého MYNARČÍKA, který křižnou střelou dal druhou branku Skaštic a svou první ve skaštickém dresu. Další průběh hry se odehrával hlavně ve středu pole. Domácí hráči kontrolovali hru. Fryšták se naopak snažil o zdramatizování stavu. Ovšem do vážnější příležitosti se nedostal. Za zmínku stojí jen hlavička Vavruši, která ale neměla patřičnou razanci a brankáři Stýblovi příliš starostí nenadělala. Poté se dožadovali pokutového kopu i hosté, ale rozhodčí byl jiného názoru. Domácím se podařilo ještě jednou skórovat. PETRÚSEK vnikl do šestnáctky a tvrdou střelou pod břevno a dal zápasu konečnou podobu.

Skaštice – Fryšták 3:0 (1:0)

Branky: 39. Frýdl R. z pen., 53. Mynarčík, 89. Petrúsek

Žluté karty: Mikel, Bednařík, Valášek, Holý, Vavruša

Rozhodčí: Štěpánek, Vychodil, Prokůpek

Diváci: 110

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L. (46. Petrúsek), Batík, Motal, Vymětal R. – Sova (K), (84. Zaoral), Frýdl R., Glozyga, Menšík – Konečník (73. Škrabana), Mynarčík (89. Ježák)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit