Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V zápase B mužstva padaly góly až v penaltovém rozstřelu
formats

V zápase B mužstva padaly góly až v penaltovém rozstřelu

Publikované dne Neděle,Duben 8, 2018 podle v B-TÝM

Konečně se startu jarní části sezóny dočkalo už i naše B mužstvo. Proti soupeři z Počenic se ale žádný ze střelců nedokázal prosadit a utkání tak musely rozhodnout až pokutové kopy. Ty naši hráči zvládly lépe a jaro tak odstartovali ziskem dvou bodů.

Domácí hráči byli po dlouhé zimní pauze dobře nažhaveni a hned od úvodu se snažili o diktování tempa utkání. V první velké šanci se však ocitli hosté. Po nedorozumění v obranných řadách se dostal k zakončení hostující útočník, jehož úmysl o přehození však vystihl domácí brankář Motal a konečky prstů zabránil balónu v cestě do sítě. Na druhé straně hřiště se v dobré pozici objevil domácí Sedlák, ale nebyl dostatečně pohotový a míč mu nakonec hostující brankář odebral. Hra se odehrávala převážně ve středu pole. Do větších střeleckých příležitostí se ani jedno z mužstev nedostávalo. Domácí se snažili o kombinační hru, ale ve finální fázi jim chybělo lepší řešení. Dostat míč do sítě se nepovedlo opět Sedlákovi, který svou hlavičku nasměroval těsně vedle pravé tyče. Zabijácký instinkt neukázal ani Ježák, který si dlouho zpracovával přesný Gahurův centr.

Ve druhé části mohli být oba brankáři ještě více v klidu. Hrálo se ve středu hřiště a obrany obou týmů pracovali spolehlivě. Nakonec asi největší šanci na vstřelení branky měli domácí. Pěknou akci po pravé straně zakončil Vlkolenszki tvrdou střelou, která ovšem skončila jen na tyči hostující brány. I Počenicím se vydařila kombinační akce, když hostující útočník uvolnil svého spoluhráče efektní patičkou. Ten ale zamířil jen do boční sítě. V zápase se tak přítomní diváci gólů nedočkali. Ty přišly až v závěrečném penaltovém rozstřelu. Ten Skaštice zvládly lépe a to poměrem 4:3. Druhý plusový bod tak zůstal na domácí půdě.

Skaštice „B“ – Počenice 1:0 pp

Rozhodující penalta: Bubla P.

Žluté karty: Škrabana – Kunčar

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 90

Sestava Skaštic B:

Motal T. – Bubla P. (K), Navrátil, Sedlák, Pitron ( 71. Zaoral) – Vlkolenszki ( 65. Kvasnička), Škrabana, Uličný, Icela – Ježák (75. Ruman), Gahura (84. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit