Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost v dohrávce padl s Bezměrovem
formats

Dorost v dohrávce padl s Bezměrovem

Publikované dne Čtvrtek,Září 28, 2017 podle v Dorost

Ve svátečním odpoledni sehráli naši dorostenci další utkání Okresního přeboru. Přestože v poločase vedli tak na konci duelu se ze tří bodů radoval soupeř.

Vstup do zápasu se našim fotbalistům příliš nepovedl. Hostující útočník přešel přes tři domácí bránící hráče a jeho akci dokončil přesnou dorážkou SÝKORA. Skaštice se po vlažnějším úvodu postupně dostávaly do tempa. Hlavně na pravé straně hřiště se jim dařilo kombinovat a začaly ohrožovat branku Bezměrova. Nejdříve se zastřeloval Zaoral, když jeho střela šla těsně vedle brány. Z další akce se domácí už radovali. ZAORAL  si obhodil bránícího protihráče a zakončil přesně k tyči. V dalším průběhu se hrálo zajímavé utkání. Bylo rušno před oběma brankami. Domácí útočník Černoch dokonce nastřelil tyč soupeřovi branky. Několikrát se předvedl i domácí brankář Sedlák, který zneškodnil nebezpečné střely hostů. A tak udeřilo na druhé straně hřiště. Sklenář našel přesným centrem RŮŽIČKU, který uklidil míč do sítě. Skaštice zakončily povedenou fázi utkání třetí brankou, když střílel přesně SKLENÁŘ. Ovšem Bezměrov těsně před koncem první půle upravil stav na 3:2 zásluhou SÝKORY.

Druhý poločas začal aktivněji Bezměrov. Domácí hráči se nemohli dostat do potřebného tempa. A hosté toho dokonale využili. Během 8 minut se jim podařilo nastřílet do domácí brány tři góly a stav zápasu dokonale otočili. Až po inkasovaných brankách se domácí opět začali lépe pohybovat a kombinovat. Ovšem dostat míč do sítě se jim nevedlo. Přímý kop Jana Hyánka šel těsně nad bránu a neujala se ani střela Sklenáře. To hosté byli efektivnější a střela RYŠÁNKA skončila v levém horním rohu domácí brány. Skaštice ale zápas nevzdaly a bojovaly až do konce. Snížit ztrátu se povedlo Janu HYÁNKOVI. Ale v závěrečném tlaku už domácí neměli dostatek sil a Bezměrov si tak odvezl tři body za vítězství 6:4.

Skaštice – Bezměrov 4:6 (3:2)

Branky: 18. Zaoral, 33. Růžička, 37. Sklenář, 73. Hyánek Jan – 2., 40., 58. Sýkora, 50. Kroupa, 52. Daněk, 61. Ryšánek

Žluté karty: Zaoral – Křeháček, Holan P.

Rozhodčí: Voříšek

Diváci: 40

Sestava Skaštic:

Sedlák – Černoch, Hyánek Jakub, Hyánek Jan (K), Hyánek F., Zaoral, Sklenář, Kršek, Novák, Růžička

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit