Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Petr BUBLA 200
formats

Petr BUBLA 200

Publikované dne Úterý,Září 26, 2017 podle v OSTATNÍ

bubla

O víkendu dokázala zvítězit obě naše mužstva. Při utkání „B“ týmu došlo ještě k další příjemné události. Náš dlouholetý hráč Petr BUBLA odehrál své 200 utkání v Okresním přeboru. Šikovný fotbalista už obléká skaštický dres 10 roků. V roce 2007 přestoupil do Skaštic z klubu FC Kvasice. Nejdříve patřil k oporám „A“ mužstva, se kterým slavil dva postupy do vyšší soutěže. Nyní patří k hlavním stavebním kamenům „B“ týmu.
TJ Skaštice posílá tomuto sympatickému fotbalistovi velkou gratulaci k jeho dosažené metě a doufáme, že ještě několik dalších stovek zápasů v našich barvách přidá.

Péééťo dones to!!!

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit