Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ vydřely vítězství v Loukově
formats

Skaštice „B“ vydřely vítězství v Loukově

Publikované dne Neděle,Září 24, 2017 podle v B-TÝM

V sobotu se přepisovala historie. Skaštice „B“ poprvé dokázaly zvítězit nad týmem Loukova na jejich hřišti. O svém vítězství naši hráči rozhodli už v první půli.

Utkání začalo s mírným zpožděním, protože se čekalo na domácí hráče. To ovšem ale hostující hráče příliš nerozhodilo a postupně začali zaměstnávat domácího brankáře. Jako první se v dobré příležitosti ocitl Rosecký, ale jeho zakončení bylo příliš zbrklé. V dalším průběhu bylo k vidění několik soubojů domácího brankáře proti hostujícím hráčům. Ve většině případech byl úspěšnější domácí hrdina. Ten dvakrát zneškodnil sólový nájezd Konečníka a lépe si nevedl ani Brada. První branka se povedla vsítit až SEDLÁKOVI, který se prosadil po rohovém kopu. Další průběh zápasu pokračoval ve stejném scénáři. Brankář Loukova deptal hostující útočníky a své spoluhráče držel i nadále ve hře. Brada v sólovém úniku opět neuspěl a dorážka Konečníka skončila na tyči. Další únik KONEČNÍKA už ale skončil gólovou střelou a hosté vedli o dvě branky. Skaštice si vypracovaly spoustu šancí, ale jejich neproměňováním si utkání sami zdramatizovaly. A byl to nejlepší hráč domácích brankář KONEČNÝ, který si vzal na starost i střílení branek. Postavil se k exekuci přímého kopu a stejně jako legendární brankář Chilavert zatočil svou střelu přesně k tyči. Ovšem radost domácích trvala jen několik sekund. Po rozehrání se míče chopil KONEČNÍK a tvrdou střelou udělal z domácího gólmana diváka.

Druhý poločas už tolik brankových příležitostí nenabídl. Loukov zjednodušil svou hru a dlouhými nákopy začal dostávat hostující obranu do potíží. V 71. minutě se podařilo domácím zásluhou POLÁŠKA snížit svou ztrátu na rozdíl jediné branky. Domácí fotbalisté si vytvořili ještě nějaké šance, ale hostující mužstvo už svůj těsný náskok uhájilo a odvezlo si 3 body.

Loukov – Skaštice „B“ 2:3 (1:3)

Branky: 43. Konečný, 71. Polášek – 14. Sedlák, 29., 44. Konečník

Žluté karty: Spiegl, John K., Kuběna – Vymětal L., Rosecký

Rozhodčí: Dundová – Jiroušková, Pumprla

Diváci: 20

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Navrátil, Sedlák, Pitron – Škrabana, Bubla P., Ježák (62. Motal), Rosecký – Konečník (46. Fila), Brada

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit