Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštická jízda pokračuje, v Ořechově řádil Ančinec
formats

Skaštická jízda pokračuje, v Ořechově řádil Ančinec

Publikované dne Sobota,Září 23, 2017 podle v A-TÝM

V netradičním čase sehráli naši fotbalisté „A“ mužstva utkání 8.kola 1.A třídy. Brzký výjezd do Ořechova jim ale příliš nevadil a soupeře skolili tenisovým výsledkem. Hráčům a fanouškům Ořechova tak hodové oslavy trochu pokazili.

Po vytrvalých deštích se utkání hrálo na blátivém a mokrém terénu. Ovšem oba týmy se s tím popasovaly dobře. O něco lépe tedy hostující hráči. Začátek duelu tomu ale neodpovídal. Hráči Skaštic působili v úvodu nervózním dojmem. Naopak domácí se nebáli hrát a jejich kombinace byla přesnější. Do vážnější příležitosti se ale nedostali a střely ze střední vzdálenosti pokryl brankář Stýblo. Postupem času se hostující mužstvo dostalo více do hry. Hráči Skaštic se uklidnili a začali kvalitněji pracovat s míčem. První větší ohrožení domácí brány měl na noze Ančinec, který napálil odražený míč jen do vnější tyče. Pěkný fotbalový moment obstaral hostující Batík. Ten svou střelu kroutil ke vzdálenější tyči, ale domácí brankář střelu vyrazil. Ve 40. minutě už ale domácí brankář tak úspěšný nebyl. Batíkův centr mu nadělal více problémů než se čekalo. Míč mu vyklouzl z náručí a pohotový ANČINEC střelou do prázdné brány otevřel brankový účet zápasu. Těsně před koncem první půle ten samí hráč mohl přidat druhou branku. Krásně si zpracoval dlouhý balón, obešel brankáře, ale jeho střelu zastavil vracející se domácí obránce.

Ve druhé půli hostující hráči svou hru ještě více zkvalitnili. A přibyly i góly. Uličný krásně prošel po levé straně přes dva protihráče a svou nahrávkou našel před bránou ANČINCE. Ten se s míčem otočil a střelou k tyči opět skóroval. Druhá branka přinesla na kopačky Skaštic ještě větší klid. V obraně hrály velmi pozorně a soupeře ke své bráně moc nepouštěly. A po hodině hry přišla další branka. Bubla pronikl kolem postranní lajny a jeho centr usměrnil za bezmocného brankáře opět Martin ANČINEC. Po třetí vstřelené brance bylo v řadách Skaštic klidu až moc a domácí toho využili. Důrazný Rezek prošel přes dva protihráče až před bránu a tam jeho akci dokončil přesnou střelou KOLAŘÍK. Ořechov vycítil svou šanci na zdramatizování utkání. Při další akci domácích musel ukázat své umění brankář Stýblo, když přesnou křižnou střelu zastavil špičkou kopačky a následně míč odkopli jeho spoluhráči. Postupně ale hostující mužstvo opět dostalo zápas pod svou kontrolu a přidalo i další góly. Konečník nemohl přeslechnout křik nabíhajícího SOVY a ten jeho nabídkou nepohrdl 1-4. Pátý gól padl po opětovné spolupráci Bubly s Ančincem. Jen si své role prohodili. Ančinec korunoval svůj vydařený výkon sólem přes tři protihráče, před bránou našel BUBLU, který usměrnil míč do brány. V poslední minutě další pěknou akci Skaštic zakončil šestým gólem střídající Škrabana. Skaštice tak jsou i nadále vedoucím celkem soutěže.

Ořechov – Skaštice „A“ 1:6 (0:1)

Branky: 63. Kolařík – 40., 48., 62. Ančinec, 75. Sova, 79. Bubla L., 90. Škrabana

Žluté karty: Váňa – Glozyga

Rozhodčí: Novák – Svoboda, Zelený

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík – Glozyga, Frýdl R., Sova (80. Škrabana), Uličný (69. Petrúsek) – Ančinec (88. Vymětal L.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit