Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorostenci prohráli v Mrlínku
formats

Dorostenci prohráli v Mrlínku

Publikované dne Neděle,Září 10, 2017 podle v Dorost

Druhé utkání mají za sebou naši dorostenci. Opět zajížděli na hřiště soupeře. Tým Mrlínku už se v soutěži pohybuje několik sezón a v zápase potvrdil svou zkušenost.

Podle výsledku utkání vypadá jednoznačně, ale i hostující hráči si dokázali vypracovat gólové šance. Ovšem většina jejich zakončení mířila přesně do rukou brankáře nebo mimo bránu. Domácí hráči spoléhali hlavně na dlouhé nákopy. Fyzicky na tom byli domácí hráči lépe. Naše mužstvo se naopak snaží hrát kombinační fotbal. Hráči předvedli několik povedených akcí, ovšem brzdily je nepřesnosti ve finální fázi. Jedinou branku se podařilo vsítit z penalty a to ZAORALOVI, který mířil přesně k levé tyči. Závěr se našim hráčům nepovedl, když v posledních 5 minutách hry třikrát inkasovali. Skaštice teď čekají dvě utkání v domácím prostředí, kde se budou snažit získat první letošní body.

Mrlínek – Skaštice 8:1 (3:0)

Branky: Baďuřík 4, Zemánek, Smejkal, Beza, Hurt – Zaoral z pen.

Žluté karty: Beza, Hurt, Smejkal, Zemánek

Rozhodčí: Kolář

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Galatík – Černoch, Hyánek J., Neuwirt, Hyánek J. (K), Soukup, Zaoral, Sklenář, Hrabal, Chupík, Novák, Růžička

Trenéři: Lukáš Motal, Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit