Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V zápase dvou rezervních týmů byli lepší domácí
formats

V zápase dvou rezervních týmů byli lepší domácí

Publikované dne Neděle,Září 10, 2017 podle v B-TÝM

Po hodech přichází ….půst. Po třech výhrách v řadě přišla zasloužená porážka. Nováček soutěže z Chropyně byl v zápase s našim B mužstvem lepším týmem a jen díky své nemohoucnosti v koncovce se připravil o vyšší výhru. Nepovedený zápas podtrhla červená karta pro Milana Frýdla.

Úvodní desetiminutovka vyšla lépe hostujícímu týmu. Už v 8. minutě potvrdil svou střeleckou formu Igor SEDLÁK  a centr z rohového kopu usměrnil do sítě. Ovšem vstřelená branka Skaštice uklidnila až příliš. Svému soupeři nechaly příliš volného prostoru. Domácí hráči rychlou kombinační hrou přehrávali svého soupeře. Chropyně si vytvořila dobré příležitosti, ale v cestě jim stál pozorný brankář Vymětal. Skaštice toho v ofenzivě tentokrát moc neukázaly. Když se už dostaly do nadějného přečíslení tak Icela řešil tuto situaci nesmyslnou přihrávkou. Domácí mužstvo stupňovalo svůj tlak a brzy se dočkalo i gólové radosti. Nejdříve obrovskou šanci neproměnil Menšík. Poté se už na domácí lavičce slavilo. A během deseti minut dokonce třikrát. Domácí hráči předvedli dvě pěkné akce, kdy doslova vyšachovali hostující obranu a vždy zakončovali do zcela odkryté brány. Třetí branka padla ještě do konce první půle. SANISLO si na přední tyči naskočil na přesný centr z rohového kopu a skóroval.

Do druhé půle nastoupili hosté s cílem zlepšit svou hru a utkání tak zdramatizovat. Přítomní diváci, kteří se těšili na dobrý fotbal z obou stran mohli v 56. minutě opustit stadion. Nejdříve hosté zahrávali přímý kop z levé strany. Na následný centr do pokutového území se vydal domácí brankář, který se ovšem srazil se svým spoluhráčem. Volný míč si našel hostující hráč Vlkolenszki a poslal ho do brány. V době kdy míč mířil do opuštěné brány se ozvala píšťalka rozhodčího. Ten hru velmi necitlivě přerušil s odůvodněním, že domácí brankář byl zraněn a potřeboval(nepotřeboval) okamžité ošetření. Tento jeho úsudek samozřejmě velmi znepokojil hostující hráče, kteří mohli dosáhnout snižující branky. Nejvíce si zlost vybil Milan Frýdl, který rozhodčího nazval žebrákem a touto ostrou nadávkou si vysloužil červenou kartu. A tímto momentem bylo po zápase. Domácí hráči měli dvougólový náskok a ještě výhodu jednoho hráče v poli. Hráči Skaštic v tomto zápase neměli dostatečnou kvalitu a ani sílu, aby soupeři kladli větší odpor. Domácí hráči si po pěkných akcích vytvořili několik dalších možností skórovat. S těmito šancemi však nakládali velmi laxně a další góly nepřidali. To bylo štěstí pro hostující mužstvo, které by jinak odjelo s pořádný debaklem. Skaštice už jen zápas dohrávaly a vyhlížely konec. Jejich trápení se však asi líbilo rozhodčímu Závojskému, který utkání nesmyslně natáhl ještě o další tři minuty. To nic nemění na tom, že Chropyně byla v tomto zápase lepší a zaslouženě zvítězila.

Chropyně „B“ – Skaštice „B“ 3:1 (3:1)

Branky: 35. Štěpánek, 45. Menšík, 46. Sanislo – 8. Sedlák

Žluté karty: Sanislo, Štefek, Lacina – Rosecký

Červená karta: Frýdl M.

Rozhodčí: Závojský – Odstrčil, Vychodil

Diváci: 130

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla P., Navrátil, Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Kvasnička (K), Icela (46. Škrabana), Rosecký – Frýdl, Brada (66. Ruman)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit