Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorosti proti Chvalčovu zahazovali šance
formats

Dorosti proti Chvalčovu zahazovali šance

Publikované dne Neděle,Říjen 8, 2017 podle v Dorost

Zápasem s Chvalčovem vstoupili dorosti Skaštic do podzimních odvet. Naši mladí hráči prohráli rozdílem 4 branek, ale nutno dodat, že podali velmi dobrý výkon, kterému chyběly jen góly.

Vstup do zápasu se lépe povedl hostům. Chvalčov dostal už ve 3. minutě do vedení O. DOSTALÍK. Ovšem domácí se nenechali inkasovanou brankou rozhodit a začali předvádět svou kombinační hru. Vytvořili si dobré střelecké pozice, ale zakončení se jim nevedlo. Za to hosté byli velmi produktivní a podařilo se jim vsítit druhou branku. Domácí i nadále v poli hráli velmi slušně. Ale své šance trestuhodně zahazovali. Při střelách Zaorala a Růžičky zase zachránila hostující tým branková konstrukce. Dostat míč do sítě se podařilo až NEUWIRTOVI, který uplatnil svůj důraz a pěknou střelou k tyči skóroval. Ale v poslední minutě první půle se opět prosadili hráči Chvalčova, konkrétně O. DOSTALÍK.

Druhá půle se nesla opět v herní převaze domácích. Ovšem stejně jako v první půli branky dávali hosté. Skašticím se v koncovce opravdu nedařilo. To potvrdil i Sklenář, který neproměnil pokutový kop. A hned vzápětí hosté přidali čtvrtou branku a o další 4 minuty později i pátou. Poté domácí hráči ještě zkoušeli zápas zdramatizovat, ale brankář hostů podal dobrý výkon a žádnou střelu už za svá záda nepustil. V závěrečné části utkání už domácím chyběly fyzické i psychické síly. Skaštičtí hráči budou muset do dalších zápasů zapracovat na proměňování svých šancí.

Skaštice – Chvalčov 1:5 (1:3)

Branky: 28. Neuwirt – 3., 40. Dostalík O., 8., 45., 49. Dostalík P.

Žluté karty: Zapletal – Dedek, Šmíd

Rozhodčí: Kolář

Diváci: 40

Sestava Skaštic:

Sedlák – Černoch, Hyánek Jakub, Neuwirt, Hyánek Jan(K), Soukup, Zaoral, Sklenář, Hrabal, Růžička, Novák, Zapletal

Trenéři: Lukáš Motal, Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit