Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ na lídra soutěže nestačily
formats

Skaštice „B“ na lídra soutěže nestačily

Publikované dne Neděle,Říjen 8, 2017 podle v B-TÝM

V 10.kole OP zajíždělo naše B mužstvo do Zdounek. Zdounky dlouhodobě produkují kvalitní fotbal a jinak tomu nebylo ani v tomto utkání. K velmi dobré úrovni zápasu přispělo i naše mužstvo, pro které je konečný výsledek až moc krutý.

Hostující tým vstoupil do utkání dobře. Hráči se snažili o kombinační hru a byli o něco aktivnější než domácí. V první šanci zápasu se ocitl Uličný, ale jeho volej našel jen připraveného brankáře Zdounek. Poté předvedly Skaštice pěknou akci, kdy Škrabana poslal míč do ulice na nabíhajícího Vlkolenszkiho, ale ten opět jen nechal vyniknout domácího brankáře. Na druhé straně hřiště se dostal do úniku Navrátil, ale jeho zakončení k bližší tyči skončilo v boční síti. Hostující tým pokračoval v dobrém výkonu a měl další možnost se dostat do vedení. Po rohovém kopu střílel Bubla a jeho zakončení vykopávali z brankové čáry domácí obránci ve spolupráci s gólmanem. Už to vypadalo, že se do šaten půjde bez branek. Ale  domácí hráči byli proti. Navrátil zůstal za zády hostujících obránců a před bránou našel volného ADAMÍKA, který otevřel brankový účet zápasu.

Do druhé části vstoupily Skaštice s odhodláním zvrátit nepříznivý vývoj zápasu. Ovšem domácí povzbuzeni vedoucí brankou dokázali hru vyrovnat. A brzy se jim povedlo podruhé skórovat. KYRCZ dostal přesnou přihrávku mezi stopery a svůj únik zakončil střelou pod vybíhajícím brankářem Vymětalem. Další inkasovaný gól s hostujícím týmem trochu zamával. Ale brzy se Skašticím podařilo snížit. Zblokovaná střela se dostala až k ULIČNÉMU, který ho pohotově uklidil k tyči. To byl pro hosty povzbudivý moment a opět šli za vyrovnáním. Ale nadšení hostujících hráčů trvalo jen krátce. Ostrý souboj ve středu pole nechal rozhodčí bez povšimnutí, KYRCZ se opět zjevil sám před brankářem a akci gólově zakončil. Z další obdržené branky se už hosté vzpamatovat nedokázali. Naopak Zdounky byly velmi produktivní a přidaly další dva góly. Výsledek ještě mohl kosmeticky upravit Pitron, ale jeho hlavička mířila těsně nad bránu. Zajímavé utkání tak skončilo vítězstvím domácích Zdounek.

Zdounky – Skaštice „B“ 5:1 (1:0)

Branky: 41., 79. Adamík, 60., 71., 83. Kyrcz – 65. Uličný

Žluté karty: Uličný, Vymětal R., Bubla P.

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Vymětal R., Navrátil, Sedlák, Pitron – Vlkolenszki (77. Brada), Ježák (61. Rosecký), Bubla P., Škrabana – Ruman (53. Konečník), Uličný

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit