Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorosti v závěru utkání zdramatizovali, ale na body nakonec nedosáhli
formats

Dorosti v závěru utkání zdramatizovali, ale na body nakonec nedosáhli

Publikované dne Neděle,Červen 3, 2018 podle v Dorost

Ani tentokrát naši dorostenci nedosáhli na plný bodový zisk. I když hra v poli byla celkem vyrovnaná tak naši hráči doplatili na špatnou desetiminutovku ve druhé půli, kdy soupeř odskočil na třígólový rozdíl. Naši hráči, ale nic nevypustili a dalšími dvěma brankami Zaorala ještě utkání zdramatizovali. A dokonce sahali i po vyrovnání. Dokládal vystihl rozehrávku soupeře a postupoval sám na brankáře Chvalčova, kterého ovšem nedokázal obstřelit. Poté hosty dvakrát zachránila branková konstrukce. Nejdříve při střele Zaorala do břevna a poté se hlavička Vacla otřela o tyč. Chvalčov byl o něco produktivnější v koncovce a ještě dokázal vsítit dvě uklidňující branky. V domácím dresu se ještě podařilo skóroval Chupíkovi, který si krásně naskočil na centr a Vaclovi, který se prosadil v závaru před hostující brankou. Poslední utkání v této sezóně sehrají naši dorostenci v sobotu na domácím hřišti proti Mrlínku.

Skaštice – Chvalčov 6:8 (2:3)

Branky: Zaoral 4, Chupík, Vacl – Dedek 3, Tomčík, Macůrek, Doležel, Šmíd, Dostalík

Bez karet

Rozhodčí: SCHÖNWALDER

Diváci:20

Sestava Skaštic:

Zapletal – Hyánek Jakub, Dokládal, Vacl, Soukup, Zaoral, Chupík (K), Hrabal, Růžička, Novák

Trenéři: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit