Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko po slabém výkonu prohrálo v Mrlínku
formats

Béčko po slabém výkonu prohrálo v Mrlínku

Publikované dne Neděle,Červen 3, 2018 podle v B-TÝM

V Mrlínku se našemu B týmu dlouhodobě nedaří a jinak tomu nebylo ani v 24. kole. Naši hráči předvedli velmi upracovaný výkon, který na nadšeně hrající domácí nemohl stačit.

Skaštice měly docela vydařenou první desetiminutovku utkání. Držely míč a postupně se chystaly otevřít domácí obranu a vsítit první branku. Ovšem sami hostující hráči dostali domácí do utkání. Hostující obrana vyrobila chybu, po které postupoval domácí útočník HORÁK sám na brankáře a nezaváhal. Rychlonohý útočník Mrlínku dělal i nadále problémy hostující obraně. Po jeho dalším úniku zahrál ve skluzu rukou Navrátil a kopala se penalta. Tu ale skvělým zákrokem zneškodnil gólman Vymětal. Ten svůj tým podržel i při dalším nájezdu Horáka. Skaštice se jen ztěžka prosazovaly proti zatažené obraně Mrlínku. Střelecky aktivní byl Rosecký, ale jeho pokusy létaly jen kolem tyčí. Těsně vedle šla i hlavička Frýdla.

Druhá půle začala bombou Bubly, která ovšem mířila jen přímo na domácího brankáře. Ten byl pro svůj tým velkou oporou po celý zápas. Ale hostující hráči ho ani příliš zaměstnat nedokázali. To domácímu týmu stačila ve druhé půli jedna vydařená akce na zvýšení svého vedení. Přízemní střelou se prosadil PODZEMNÝ. Poté se snažily Skaštice o zkorigování stavu. Ale nedařilo se jim najít recept na překonání poctivé a bojovné obrany domácích. Navíc hosté neměli dostatečnou kvalitu v kombinaci a součinnosti hráčů. Za domácí obranu si naběhl Zaoral, ale jeho zakončení šlo mimo bránu. Při hlavičce Frýdla zase zasáhl brankář Mrlínku. Více už Skaštice vyprodukovat nedokázaly a domácí Mrlínek po zásluze získal tři body.

Mrlínek – Skaštice „B“ 2:0 (1:0)

Branky: 11. Horák, 56. Podzemný

Ve 20. min neproměnil domácí Vyoral pokutový kop

Žluté karty: Hradil – Frýdl

Rozhodčí: Tesař

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Navrátil (56. Zaoral), Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Uličný, Kvasnička (K), Rosecký (67. Brada) – Ježák, Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit