Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice byly vteřiny od titulu
formats

Skaštice byly vteřiny od titulu

Publikované dne Neděle,Červen 3, 2018 podle v A-TÝM

Jenom desítky sekund dělily Skaštice od celkového triumfu v 1.A třídě. Ránu do vazu uštědřil našemu týmu kapitán Bojkovic Varga, který v 92. minutě vyrovnal na 2:2. V závěrečném penaltovém rozstřelu nezaváhal ani jeden ze skaštických exekutorů. A když brankář Stýblo v 5. sérii zneškodnil pokus domácího střelce získaly Skaštice dva body. V závěrečných dvou duelech musí naše mužstvo získat 1 bod.

Prostředí v Bojkovicích našemu týmu příliš nesedí. Kvalitně připravené hřiště, ale tím hlavním důvodem určitě nebude. Domácí mužstvo má svou kvalitu a zápasy s celkem ze Slovácka bývají velmi náročné. To se začalo potvrzovat už v 11. minutě, kdy se faulu v pokutovém území dopustil Bubla a domácí NAŇÁK penaltu proměnil. Skaštice se nemohly dostat do tempa a tahaly za o něco kratší konec. Změnilo se to až po vyrovnávací brance. Hlavičku Glozygy si srazil do vlastní sítě domácí hráč. Poté převzali kontrolu nad utkáním hostující hráči. Potvrdit to mohl Konečník, který unikl všem obráncům, postupoval sám na brankáře, ale svým řešením situace překvapil všechny a možná i sám sebe. Ne ovšem domácího brankáře, který jeho pokus o kličku vystihl.

Ve druhé části pokračovala aktivita hostujících hráčů. Skaštice vyslaly na domácího brankáře několik nebezpečných střel, ale gólman Bojkovic chytal velmi pozorně. A měl i potřebné štěstí. Hostující Mynarčík vyslal levačkou krásnou střelu, která se  ke smůle Skaštic, odrazila od břevna na brankovou čáru a následně mimo tři tyče. A tentýž hráč se ocitl v další tutovce. To z malého vápna přestřelil poloprázdnou bránu. Pochopení pro tento čin našel snad jen u svého zraněného spoluhráče Martina Ančince :-). Domácí mužstvo hrozilo hlavně po stranách hřiště, kde mají Bojkovice rychlé hráče. Ale v 84. minutě přiblížil Skaštice vítězství Radim VYMĚTAL. Navedl si míč na střed hřiště a levačkou ho poslal přesně k tyči. Hosté se po vedoucí brance zatáhli a soustředili se na obranu. To ovšem nebylo úplně ideální řešení. V poslední minutě hry nedokázala hostující obrana odkopnout míč, ten se dostal na pravou stranu. Odtud přiletěl krásný centr na hlavu VARGY, který ještě s pomocí hostujícího obránce dostal míč za záda Stýbla. Zápas tak rozhodl penaltový rozstřel, ve kterém naše mužstvo získalo druhý důležitý bod.

Poslední domácí duel v této sezóně proti Jaroslavicím tak může určit celkového vítěze 1.A třídy sk.B. Přijďte podpořit naše hráče, aby tento historický okamžik zvládli.

Bojkovice – Skaštice 2:3 pp (1:1)

Branky: 11. Naňák z pen., 90+1. Varga – 34. Miča vlastní, 84. Vymětal R.

Penalty proměnili: Konečník, Sova, Frýdl, Škrabana, Motal

Žluté karty: Miča, Slavíček, Varga, Kúdela, Dolina, Martinec – Konečník, Vymětal

Rozhodčí: Straka – Dokoupil, Tokoš

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L. (23. Vymětal R.), Janalík (K), Motal, Batík – Sova, Frýdl R., Glozyga, Menšík (86. Icela) – Mynarčík (89. Škrabana), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit