Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Druhý vzájemný přípravný zápas Morkovic se Skašticemi ovládli hosté
formats

Druhý vzájemný přípravný zápas Morkovic se Skašticemi ovládli hosté

Publikované dne Neděle,Březen 4, 2018 podle v A-TÝM

Původně mělo naše A mužstvo na plánu přípravný zápas s týmem Hluku. Ovšem soupeř musel k vůli velké marodce utkání odříct. Tudíž naše vedení hledalo nového soupeře. Jelikož Morkovicím se přihodilo něco podobného a soupeř jim utkání zrušil, dohodly se oba klub na druhém vzájemném utkání v této zimní přípravě.

Tentokrát už Skaštice nastoupily s užším kádrem a soupeři z Krajského přeboru dělaly daleko větší problémy než v prvním duelu. Domácí se sice dostali do vedení, když skaštická obrana nezachytila náběh TESAŘE. Za hosty ale vyrovnal PETRÚSEK, který využil pěkné přihrávky od Konečníka. Skaštice se prezentovaly svou typickou kombinační hrou. A naopak svému soupeři tuto jeho výsadu hodně komplikovaly. Aktivním napadáním a těsnou obranou nepouštěly domácí do hry. Do konce poločasu překlopily Skaštice vedení na svou stranu. FRÝDL získal míč a jeho únik skončil až gólovým zakončením. I ve druhé části se hrál velmi kvalitní fotbal. Oba týmy se snaží o kombinační hru, takže náhodných nákopů a odkopů bylo k vidění velmi málo. Ale i nadále byli o něco aktivnější a pohyblivější hosté. A vyjádřili to i gólově. KONEČNÍK předvedl svůj přehled, když viděl, že domácí brankář stojí zhruba na hranici pokutového území a z poloviny hřiště ho přehodil. A ten samý hráč obstaral i čtvrtou branku svého týmu. Poslední branku hostujícího mužstva vstřelil ANČINEC, který ještě chvíli předtím nastřelil tyč domácí brány. V poslední čtvrthodině duelu převzali otěže utkání hráči Morkovic. Snažili se zápas ještě zdramatizovat. Ale z jejich snahy vyústil pouze jeden gól, který vsítil morkovický kanonýr GRÖPL.

Morkovice „A“- Skaštice „A“ 2:5 

Branky: Tesař, Gröpl – Konečník 2, Petrúsek, Frýdl R., Ančinec

Sestava Skaštic:

Stýblo – Glozyga, Batík, Frýdl R., Menšík, Sova, Mynarčík, Janalík (K), Konečník, Petrúsek, Vymětal R.

Střídali: Škrabana, Ančinec

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit