Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ porazily rezervu Kojetína
formats

Skaštice „B“ porazily rezervu Kojetína

Publikované dne Neděle,Březen 4, 2018 podle v B-TÝM

Druhý přípravný zápas sehrálo v neděli i naše B mužstvo. Tentokrát si vedlo o poznání lépe než v předešlém utkání. V duelu s béčkem Kojetína sice dvakrát prohrávalo, ale ve druhé půli dokázalo výsledek otočit.

Soupeř hrající I.B třídu si v úvodu zápasu počínal aktivněji. A brzy dokázal svůj dobrý nástup vyjádřit i gólově. Naši hráči nedokázali zastavit útok soupeře po pravé straně. Tuto vydařenou akci zakončil hráč Kojetína přesnou střelou pod břevno. Další dvě nebezpečné střely skončily těsně vedle Vymětalovi brány. Postupem času se do hry více dostali i naši hráči. Zpřesnili svou hru a začali více zaměstnávat brankáře soupeře. Dobře si počínal v útoku mladíček Zaoral. Po jeho akci kopaly Skaštice volný kop, po kterém se v dobré pozici ocitl Navrátil, ale jeho hlavičce chyběl větší důraz. Po chybě stopera Kojetína se řítil sám na bránu Gahura, ale jeho úmysl zneškodnil brankář Švec. I když byly k vidění šance před oběma bránami tak stav se už v první půli neměnil.

Ve druhém poločase přidali naši hráči na důrazu a brzy se radovali z vyrovnávací branky. Po spolupráci Zaorala s Gahurou se míč dostal k VLKOLENSZKÉMU, který trefil odkrytou bránu. Ovšem Kojetín odpověděl hned z následující akce. Naši hráči nedokázali zachytit dobrou kombinaci soupeře ve středu hřiště a znova museli dotahovat. Skaštice ale hrály ve větším tempu a kvalitě než v první půli a tlačily se před bránu soupeře. A opět se jim podařilo srovnat krok. MOTAL dostal nabito od svého spoluhráče a dokázal prostřelit před sebou stojící chumel hráčů i s brankářem. Poté se střídaly akce na obou stranách. Oba týmy si vytvořily dobré příležitosti ke skórování. Nejdříve se ocitli v nadějném přečíslení hráči Kojetína. Ale nadějně vyhlížející akci zazdili špatnou přihrávkou. A tak se hned rozjel protiútok na druhé straně, na jejímž konci stál přesně dorážející BRADA. I přes další gólové možnosti na obou stranách už branka nepadla a tak se z vítězství  mohlo radovat naše mužstvo.

Kojetín B (Kovalovice) – Skaštice B 2:3 (1:0)

Branky: Vlkolenszki, Motal T., Brada

Rozhodčí: Novák

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Navrátil, Motal T., Pitron – Vlkolenszki, Uličný, Icela, Rosecký – Zaoral, Gahura

Střídali: Brada, Škrabana, Sova

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit