Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Fryšták si odvezl pět branek a Skaštice postoupily do 3.kola poháru
formats

Fryšták si odvezl pět branek a Skaštice postoupily do 3.kola poháru

Publikované dne Neděle,Červenec 30, 2017 podle v A-TÝM

V těchto dnech panuje v našem kraji velmi teplé počasí a teploty se pohybují kolem třicítky. Ovšem hráči Fryštáku už se začínají připravovat na chladné podzimní počasí a tak si ze Skaštic odvezli rukavici. Naši hráči jasným vítězstvím postoupili do 3. kola poháru, kde se 16.8. utkají s týmem Mladcové.

Pro oba týmy bylo druhé kolo poháru generálkou před začátkem nového ročníku. Domácí hráči se hned od začátku snažili rozjet své ofenzivní manévry. Postupem času začali získávat převahu ve středu pole a zaměstnávat tak hostujícího brankáře. Jako první se přítomným fanouškům předvedl domácí Konečník, který postupoval z levé strany na branku Fryštáku, ovšem brankář Mikel jeho pokus  vyrazil na roh. Poté nebezpečně hlavičkoval Janalík, ale míč proletěl těsně nad břevnem. První branku utkání obstaral domácí záložník Radek FRÝDL, který si naběhl na centr  a přesnou umístěnou střelou poslal míč k tyči. Druhý gól přišel hned vzápětí. Sova vybojoval ve středu pole míč, a Bubla přesným pasem za obranu vyslal do sóla KONEČNÍKA, který se v takových situacích nemýlí – 2:0. Fryšták se přes dobře pracující obranu domácích prosazoval ztěžka. Rohové kopy dokázaly Skaštice odvrátit a se střelami z větší vzdálenosti si poradil brankář Stýblo. Třetí gól domácích obstaral Staňa Škrabana. A nutno dodat, že to byl fotbalový skvost. Dlouhý křižný balón prodloužil Konečník na nabíhajícího střelce a ten od postranní lajny krásnou přesnou střelou poslal míč ke vzdálenější tyči. Hostující brankář zůstal jen nevěřícně stát a domácí hrdina si mohl vychutnat svůj oslavující sprint.

Ve druhé půli už tempo hry trochu opadlo. Skaštice si hlídaly své vedení, ale nevynechaly žádnou možnost k útočení. Trochu je brzdila nesouhra při finální fázi, ale když si dokázaly vyhovět tak z toho byla další branka. Pěknou akci středem pole zakončil do prázdné brány střílející MENŠÍK. Soupeř z Fryštáku se sice snažil o vstřelení nějaké branky, ale domácí mužstvo pracovalo v defenzivě spolehlivě a moc toho hostům nedovolilo. Naopak další branky domácích mohl přidat Sova, ale dvakrát se jen zastřeloval. Až na potřetí mu to vyšlo, když si naběhl na pas od spoluhráče Batíka a přehodil vyběhnutého brankáře hostů. Pátým gólem udělal konečnou tečku za tímto zápasem. V dalším kole se Skaštice představí na půdě Mladcové, která postoupila přes Bystřici pod Hostýnem.

Skaštice – Fryšták 5:0 (3:0)

Branky: 16. Frýdl R., 17. Konečník, 43. Škrabana, 57. Menšík, 84. Sova

Žluté karty: Pitron – Bartoň

Rozhodčí: Ruman, Zapletal, Dorotík

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L. (74. Petrúsek), Janalík (K), Motal T., Vymětal R. – Škrabana (66. Pitron), Sova, Frýdl R., Menšík (77. Vlkolenszki) – Konečník, Frýdl M. (57. Batík)

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Fryštáku:

Mikel – Bartoň, Skalička (K), Kučera, Bednařík – Rudolf (60. Kolář), Hrnčiřík, Holomek, Petráš – Křenek, Chudý (43. Páleníček)

Trenér: Viktor Vinklárek

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit