Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Představení nových hráčů
formats

Představení nových hráčů

Publikované dne Čtvrtek,Srpen 3, 2017 podle v A-TÝM, B-TÝM

O víkendu už nám vypuknou boje o další soutěžní body. Začíná nová sezóna 2017/2018 a vedení našeho klubu se podařilo přilákat nové hráče, kteří mají zájem oblékat naše barvy. Začneme u toho nejzkušenějšího a tím je JOSEF VLKOLENSZKI. Tento hráč s netradičním příjmením do Skaštic přestoupil z týmu Roštění. Pepa v předešlé sezóně nastoupil do všech 26 utkání a to vždy jako člen základní sestavy. Odehrál celkem 2282 minut s bilancí 5 branek a jedné žluté karty. Byl tak důležitým hráčem Roštění v boji o záchranu v OP. Josef má zkušenosti i s krajským fotbalem, když si zahrál i  I.B třídu. V našem týmu už si připsal i první branku v přípravném utkání.

Další posilou je MARTIN PITRON. Levonohý fotbalista k nám přišel ze sousedního Spartaku Hulín, kde hrával v dorostech. V minulé sezóně byl součástí týmu, který slavil vítězství v Krajské soutěži sk. B a postoupil tak do Krajského přeboru. Ten už si Martin ovšem nezahraje, protože přešel do mužské kategorie a posílil tak TJ Skaštice, kde určitě zvýší konkurenci na levé straně hřiště. Martin minulý ročník dokončil s bilancí 26 utkání a jedné vstřelené branky. Celkem odehrál 1744 minut.

Třetím novým hráčem je MARTIN GLOZYGA. Ten předcházející roky strávil v Hanácké Slavii Kroměříž. V minulé sezóně hrával MSDL (2. liga staršího dorostu) a své spoluhráče vedl dokonce z pozice kapitána mužstva. Urostlý stoper  odehrál v minulé sezóně 1916 minut v 21 zápasech. Čtyřikrát se mohl radovat ze vstřelené branky a 3x obdržel žlutou kartu. Rodák ze sousedního Břestu tak naváže na svého otce Petra, který dříve ve Skašticích také působil. Martin své první zápasy v dospělém fotbale odehraje v našich barvách a určitě nám pomůže vylepšit defenzivní činnost mužstva.

Všem nově příchozím hráčům přejeme, aby se jim v našem klubu líbilo, vyhýbala se jim zranění a užili si radost z fotbalu.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit