Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM I odvetné přípravné utkání s Makovem ovládly Skaštice
formats

I odvetné přípravné utkání s Makovem ovládly Skaštice

Publikované dne Neděle,Červenec 21, 2019 podle v A-TÝM

Na hřišti v Žalkovicích sehrály Skaštice třetí přípravné utkání v letní přípravě. Na programu bylo odvetné utkání proti celku Makova.

Skaštice se hned od prvních minut do svého soupeře zakously. Aktivním napadáním a rychlým přesunem do útoku se snažily překonat hostující obranu. Ovšem chyběla jim lepší finální přihrávka. Soupeř spoléhal převážně na své rychlé krajní záložníky, kteří byli zásobováni přesnými dlouhými míči. Ale domácí obrana pracovala spolehlivě. Až na jednu vyjímku, kdy se sám před brankáře Večeřu dostal hostující útočník, ovšem ve velké příležitosti upadl a zakončit nedokázal. A tak se do vedení dostaly Skaštice. Sova našel před bránou volného Lukáše MOTALA a ten přízemní střelou otevřel brankový účet zápasu. Ale po první brance domácí hráči trochu ubrali ze své aktivity a soupeř toho hned dokázal využít. Hostující útočník vyslal z hranice pokutového území krásnou střelu, na kterou brankář Večeřa nedosáhl. Skaštice si ale brzy vzaly vedení zpět. Další přesnou přihrávku do pokutového území využil Radek FRÝDL. Třetí gól přidal KONEČNÍK a do šaten si tak domácí odnesli dvoubrankové vedení.

Druhá půle už takovou kvalitní podívanou nenabídla. Skaštice své akce často překombinovávaly a finálním řešením chyběla větší přesnost. I přesto ale domácí navýšili své vedení. Z penalty po ruce hostujícího obránce se podruhé v zápase prosadil KONEČNÍK. Tempo hry postupně opadlo. I přesto ale domácí hráči mohli přidat další branky. Ovšem dvakrát Zavadil a jednou Gojš své možnosti nevyužili. Ke konci utkání se dostali k ohrožení domácí brány i hráči Makova. Ale brankář Stýblo byl pozorný. Hostům se podařilo skórovat až v poslední minutě hry, když dokázali potrestat chybu domácích v rozehrávce.

Další utkání už bude mít pro naše hráče status soutěžní. V předkole Mol Cupu přivítáme na svém novém trávníku třetiligového soupeře z Blanska. Atraktivní utkání začíná v sobotu v 17 hodin.

Skaštice – Makov 4:2 (3:1)

Branky: Konečník 2, Motal L., Frýdl R.

Bez karet

Rozhodčí: Novák – Pitron, Závojský

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T., Štěpják – Sova, Motal L., Frýdl R., Gojš – Zavadil, Konečník

Střídali: Stýblo, Janalík, Vymětal R., Beneš, Sedlák

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit