Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zvítězily v Beňově
formats

Skaštice zvítězily v Beňově

Publikované dne Neděle,Červenec 21, 2019 podle v A-TÝM

K dalšímu přípravnému zápasu vycestovaly Skaštice k účasníkovy 1.A třídy Olomouckého kraje. Naši trenéři nominovali na utkání více hráčů a tudíž každý hráč odehrál jeden poločas. V první půli se gólově prosadili jen domácí hráči. I když v poli byli více na balónu naše mužstvo. Ale v kombinaci se objevovaly zbytečné chyby, které využívali domácí k rychlým brejkům. Ale i naše mužstvo si vytvořilo šance, které volaly po skórování. Z výhodné pozice pálil Mynarčík nad bránu a Vymětal v dobré pozici místo střelby volil přihrávku. První půle tak skončila dvoubrankovým vedením domácího týmu.

Do druhé půle hostující trenér poslal na hrací plochu novou 11. Noví hráči Skaštic zvýšili tempo hry, zrychlili svou kombinaci a tudíž domácí obrana nestíhala zachytávat náběhy hostujících hráčů. V první šanci trefil Beneš břevno. Ovšem o chvíli později už se Skaštice dvakrát prosadily a bylo vyrovnáno. I nadále naši hráči pokračovali ve své aktivní hře a přidali další branky. Domácí se dostali k ohrožení naší brány až ke konci duelu a podařilo se jim po pěkné kombinaci vsítit poslední branku utkání. Naše mužstvo sehraje další přípravný zápas už v neděli. V Žalkovicích se utká s týmem Makova.

Beňov – Skaštice 3:5 (2:0)

Branky: Sova 2, Gojš 2, Konečník

Bez karet

Diváci: 120

Sestava 1. pol:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Janalík, Menšík, Oračko – Mynarčík, Vymětal R., Škrabana, Židlík – Uličný, Ježák

Sestava 2. pol:

Vymětal L. – Beneš, Motal T., Štěpják, Batík L. – Sova, Motal L., Frýdl R., Gojš – Zavadil, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit