Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Krátký dotazník pro Tomáše Batíka
formats

Krátký dotazník pro Tomáše Batíka

Publikované dne Středa,Leden 16, 2019 podle v OSTATNÍ

tom batis

Po delší době Vám opět přinášíme krátký dotazník s vybraným skaštickým hráčem. Tentokrát nám na několik jednoduchých otázek odpověděl Tomáš BATÍK. Tomáš do našeho klubu přestoupil v létě před začátkem probíhající sezóny z Jaroslavic. Opět se tak potkal v jednom dresu se svým starším bratrem Lukášem. Tomáš patří mezi fotbalové univerzály. Trenéři ho během podzimní části využili na několika postech. Nejvíce ale zaujal svými spolehlivými výkony v obranné čtyřce. Nováček v našem dresu se věnuje také kariéře fotbalového rozhodčího. Můžeme ho vídat na ligových stadiónech jak dohlíží na klidný průběh utkání jako pomezní rozhodčí. Tomáš v minulých dnech oslavil své kulaté 30. narozeniny. Za celý klub mu přejeme hodně štěstí, zdraví, rodinnou pohodu a spoustu fotbalových a osobních úspěchů Big Smile

Vzpomeneš si ještě na své sportovní začátky?

V 6 letech jsem začal s fotbalem u FC Tescoma Zlín.

 

Na kterého trenéra nejraději vzpomínáš?

Radoslav Střelec

 

Máš nějaký fotbalový vzor, a kdo je podle tebe nejlepší světový fotbalista?

Vzor nemám, ale vždy se mi líbila tvrdá hra T. Řepky. Myslím si, že nejlepší světový fotbalista je Cristiano Ronaldo.

 

Jaké činnosti tě na tréninku baví nejvíc?

Týmová práce s míčem.

 

Vybavíš si nejkrásnější fotbalový zážitek?

Start v mládežnické reprezentaci.

 

Které sporty kromě fotbalu ještě provozuješ?

Squash, golf.

 

Jaký je tvůj oblíbený tým?

Manchester United

 

Jaká je tvoje oblíbená hudební skupina popř. zpěvák?

Chinaski

 

Oblíbené jídlo?

Hovězí steak

 

Oblíbené pití?

Pivo

 

Oblíbená značka auta?

Škoda

 

Vysněná dovolená?

Maledivy, Las Vegas

 

Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo?

CR

 

Sparta nebo Slavia?

Sparta

 

Pavel Čapek nebo Jaromír Bosák?

Ani jeden, ale raději Jaromír Bosák.

 

Blondýny nebo brunety?:-)

Brunety

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit