Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v přípravě porazily Beňov
formats

Skaštice v přípravě porazily Beňov

Publikované dne Pondělí,Únor 18, 2019 podle v A-TÝM

Před čtvrtečním odjezdem na soustředění sehráli naši fotbalisté první přípravné utkání. Na umělé trávě v Chropyni se naše mužstvo utkalo s účastníkem 1.A třídy Olomouckého kraje týmem FC Beňov.

Slunečné počasí a dlouhá absence fotbalového utkání způsobily, že naši hráči vstoupili do zápasu aktivně. Vytvořili si územní převahu, kterou se snažili i přetavit ve vedoucí branku. Nejdříve ale orazítkoval svou střelou břevno Konečník a Ančinec v dobré pozici mířil jen do hostujícího brankáře. Skaštický útočník ale přece jen otevřel brankový stav. Po vydařené akci po pravé straně zakončoval hlavou do odkryté brány. Postupem času se více osměloval i soupeř. Nebezpečná střela ze střední vzdálenosti ještě brankáře Večeřu více nezaměstnala. Chyba v rozehrávce našich hráčů, ale už přinesla vyrovnání.

Ve druhé půli bylo k vidění několik dalších nevyužitých příležitostí a to hlavně na straně domácích. Naopak soupeř byl v zakončení efektivní. Další chybu ve středu pole potrestal vedoucím gólem. Skaštice měly několik dobře rozjetých přečíslení, ale tyto akce se jim nedařilo dotáhnout do zakončení. Vyrovnat se jim nakonec podařilo po pěkné přihrávce Milana Frýdla, po které prostřelil brankáře Beňova Konečník. Rozhodující moment utkání přišel v poslední minutě. Konečník načechral míč přesně na hlavu volného Motala, jehož umístěná hlavička rozhodla o výhře Skaštic.

Skaštice – Beňov 3:2 (1:1)

Branky: Ančinec, Konečník, Motal

Rozhodčí: Voříšek

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Večeřa (46. Vymětal L.) – Bubla L., Motal (46. Škrabana), Glozyga, Batík L. (62. Sova) – Sova (46. Hyánek Jan), Frýdl R. (46. Menšík), Vymětal R., Mynarčík (46. Petrúsek )(71. Motal) – Ančinec (46. Frýdl M.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit