Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice absolvovaly vydařené soustředění v Morkovicích
formats

Skaštice absolvovaly vydařené soustředění v Morkovicích

Publikované dne Středa,Únor 27, 2019 podle v A-TÝM, B-TÝM

52708389_2091738694253432_6514814451378552832_n

A mají to za sebou. V minulém týdnu naši hráči skoro na 4 dny opustili své manželky, děti, přítelkyně, rodiny a usadili se společně v morkovickém penzionu Mezi stromy. Zde se poctivě připravovali na jarní část sezóny. Naši fotbalisté absolvovali celkem 8 tréninkových jednotek. K dispozici měli jak hřiště s umělým povrchem tak tělocvičnu a posilovnu. Soustředění se zúčastnilo 23 hráčů. Ti mezi sebou svedli urputné boje při modelových utkáních nebo při podvečerním zápase v hale. Zpestřením byl už tradiční aerobik. S tímto, pro fotbalisty netradičním sportem, se hráči setkali i v předešlých letech a pokroky ve výkonu už byly vidět :-) (video na facebooku). Kromě fotbalové dřiny si všichni zúčastnění užili spousty srandy, legrace a opět potvrdili, že dobrý kolektiv je tajnou zbraní našeho klubu. Tentokrát nebyl na soustředění žádný přípravny zápas. Ten čeká na naše hráče až následující víkend. Velké poděkování patří personálu penzionu a správcům tělocvičny za kvalitní péči a bezproblémový přístup. Nyní už hráčům začne finální část přípravy před jarními odvetami. V neděli se utkáme s účastníkem 1.A třídy Olomouckého kraje týmem Brodku u Přerova. Zápas se uskuteční v neděli 3.3. od 13:30 na umělé trávě HFK Olomouc.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit