Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si v přípravě poradily s dalším účastníkem 1.A třídy OLK
formats

Skaštice si v přípravě poradily s dalším účastníkem 1.A třídy OLK

Publikované dne Středa,Březen 6, 2019 podle v A-TÝM

Druhé přípravné utkání sehrály Skaštice s dalším týmem hrajícím soutěž Olomouckého kraje. Na velmi kvalitní umělé trávě v Holici se naši hráči střetli s týmem Brodku u Přerova. Po opatrném a vyrovnaném úvodu postupně převzali taktovku utkání hráči Skaštic. Svým aktivním napadáním soupeřovi rozehrávky se jim podařilo donutit stopera Brodku k chybě a Konečník sám před brankářem nezaváhal. Skaštice dobře držely míč a kombinovaly. V první půli se ještě jednou gólově prosadil Konečník. Ve druhé půli postupně tempo hry trochu opadávalo. Naši hráči v brzkém sledu přidali další tři branky. Dalším plusem je udržené čisté konto. Zimní příprava se pomalu blíží ke konci. Naše mužstvo čekají ještě dva přípravné zápasy.

Brodek u Přerova – Skaštice 0:5 (0.2)

Branky: Konečník 2, Menšík, Gojš, Frýdl M.

Diváci: 30

Hráno na umělé trávě v Holici

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal, Glozyga, Menšík – Sova, Frýdl R., Batík L., Mynarčík – Ančinec, Konečník

Střídali: Rotrekl, Vymětal R., Škrabana, Frýdl M., Gojš

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit