Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Oslavy Skaštic narušila jen porážka starých pánů
formats

Oslavy Skaštic narušila jen porážka starých pánů

Publikované dne Úterý,Červen 23, 2009 podle v OSTATNÍ

Právě v těchto dnech si fotbal ve Skašticích připomíná dvacáté výročí. Velké sobotní oslavy načala výroční schůze, po níž se už jen slavilo podle fotbalových not.

Za tu dobu dvaceti let se tu hodně změnilo. Ze začátku byl problém dát dohromady vůbec družstvo, protože kluci z vesnice hrávali po okolních obcích. Nakonec jsme se ale semkli ve Skašticích,“ zrekapituloval na úvod předseda fotbalového klubu TJ Skaštice Ladislav Motal. Zavzpomínal i na rok 2004, v němž muži postoupili do okresního přeboru. „Myslím, že od těch dob mohou být diváci spokojeni. Předvádíme krásný ofenzivní fotbal, žádného zaňdoura,“ usmál se Motal. Velkou tradici mají ve Skašticích koneckonců i mládežnická družstva. „Dorost v letošním roce dáhnul na krásné třetí místo v soutěži,“ připomenul Motal.

„Osobně bych chtěl nejvíc poděkovat bývalému předsedovi Zdeňkovi Stančíkovi, který se tu podílel nejvíc o rozvoj tělovýchovy ve Skašticích,“ podotkl současný předseda.

Odpolední program patřil třem utkáním. Domácí dorostenci porazili vysoko Žalkovice 7:2. Staří páni obou týmů se pak střetli po nich, přičemž Skaštice prohrály těsně 3:4. Vrcholem pak bylo utkání prvního mužstva se starými pány Hanácké Slávie Kroměříž, kteří sešívané rozstříleli 8:4.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit