Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Plán zimní přípravy
formats

Plán zimní přípravy

Publikované dne Sobota,Prosinec 9, 2017 podle v A-TÝM, B-TÝM

zima

Hráči momentálně užívají zasloužené dny a týdny volna. Ale trenéři a vedení klubu už nachystali harmonogram zimní přípravy. Ta se nebude příliš měnit od té předchozí. Hráči se poprvé sejdou v pátek 2.2.2018. Tréninky budou probíhat každé úterý a pátek na umělé trávě v Chropyni. Poté bude následovat soustředění v Morkovicích. Tam taky začne série 4 přípravných zápasů. Oba naše týmy se budou na jarní odvety připravovat společně.

2.2. 2018 zahájení zimní přípravy – trénink

15.-18.2. Soustředění Morkovice

17.2. sobota PU  Morkovice (KP) – Skaštice

3.3. sobota PU  Skaštice – Hluk (KP)

10.3.  sobota PU  Chropyně (KP) – Skaštice

17.3. sobota PU  Luhačovice (KP) – Skaštice

24.3. sobota MU Skaštice – Buchlovice

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit