Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM POČENICE – SKAŠTICE 1:3 (1:1)
formats

POČENICE – SKAŠTICE 1:3 (1:1)

Publikované dne Úterý,Říjen 21, 2008 podle v A-TÝM

První poločas byl z naší strany dobrý. Hráli jsme s favoritem vyrovnanou partii. Dostali jsme se do vedení v 18. minutě. Bohužel po naší hrubé chybě jsme soupeři dovolili vyrovnat. Druhý poločas byl z naší strany dost špatný a hosté šli několikrát sami na brankáře. Přidali dvě branky a musím uznat, že zvítězili zaslouženě,“ přiznal trenér Počenic Josef Hrušák.

Oba týmy hrály od začátku útočně. Akce se střídaly na obou stranách. Ve druhém poločase se začala projevovat větší hráčská zkušenost našeho týmu. V 57. minutě se individuálně prosadil Bubla a třetí gól přidal střelou z pětadvaceti metrů Pavel Frýdl. Za výkon ve druhém poločase jsme si vítězství zasloužili,“ dodal hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 18. Mišurec – 26. Macho, 57. Bubla, 65. P. Frýdl.

Rozhodčí: Měrka.

Diváci: 130.

Počenice: Hrabal – Hrušák, Mišurec, Cigánek, Jánský, Kocourek, Niedermertl, Schwarz, Tichánek, Spáčil, Kubačka (Navrátil, Božák).

Skaštice: Zapletal – T. Motal, Stančík, Sedlák, P. Frýdl, Bubla, I. Frýdl, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (L. Motal, J. Motal, Lutonský).

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit