Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – MARTINICE 3:0 (1:0)
formats

SKAŠTICE – MARTINICE 3:0 (1:0)

Publikované dne Středa,Říjen 29, 2008 podle v A-TÝM

„Od prvních minut to bylo velmi kvalitní utkání. Nám se podařilo už v 8. minutě vstřelit vedoucí branku. Po přestávce jsme soupeře zatlačili a vytvářeli jsme si soustavný tlak. To nám přineslo další dva góly. Vítězství našeho týmu bylo zcela zasloužené,“ řekl hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Brzy jsme po pěkné akci dostali první gól. Po chybě jsme inkasovali podruhé, otevřeli jsme hru a domácí přidali třetí gól. Domácí hráli kombinačně dobře a přehrávali nás. Bohužel nám znovu chyběla řada opor. Vedení si musí uvědomit, že se tým musí na jarní část doplnit,“ dodal kouč Martinic Ladislav Fischer.

Branky: 8. Lehkoživ, 63. P. Frýdl, 79. Sedlák.

Rozhodčí: Skyba.

Diváci: 100.

Skaštice: Zapletal – Stančík (89. J. Motal), Sedlák, P. Frýdl, Bubla, Lehkoživ, I. Frýdl, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (54. L. Motal).

Martinice: Jánoš – Pavelka, Kundera, Kopřiva, Nevřala, Zaoral, Šimčík, Kutra (76. Doležel), Kosek, Pospíšil, Veselý.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit