Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM ROŠTĚNÍ – SKAŠTICE 1:3 (1:1)
formats

ROŠTĚNÍ – SKAŠTICE 1:3 (1:1)

Publikované dne Úterý,Listopad 4, 2008 podle v A-TÝM

V prvním poločase jsme hráli aktivně. Měli jsme pět gólových šancí. Bohužel ujala se pouze střela z trestného kopu. Na konci poločasu centroval před branku Chorý a náš obránce si dal vlastní gól.

Ve druhém poločase začali hosté hrát mnohem aktivněji a svými zkušenostmi nás přehráli. Druhou branku vstřelili z trestného kopu a třetí v poslední minutě z brejku,“ řekl domácí kouč Radek Heryán.

„Úvod utkání vyšel lépe domácímu týmu. V 5. minutě otevřel skore z trestného kopu. Od tohoto momentu domácí tým hrál ze zabezpečené obrany a podnikal velmi nebezpečné protiútoky. Naše hra byla v prvním poločase velmi kostrbatá, i když jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Ve 45. minutě vyrovnal Janalík. Ve druhém poločase jsme domácí tým soustavným tlakem zatlačili na jeho polovinu. Tlak vyústil v 75. minutě, když Sedlák z trestného kopu dal naši druhou branku. Na konečných 1:3, po rychlé akci v poslední minutě, upravil Janalík. V zápase průměrné úrovně se projevila naše větší touha po vítězství, za což děkuji celému týmu,“ dodal hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: Z. Navrátil – Sedlák, Janalík, vl.

Rozhodčí: Zavadil.

Diváci: 30.

Roštění: Hejníček – Z. Navrátil, Darebník, Štěpánek, Hradil, Hajdučko, Kopřiva, R. Darebníček, J. Navrátil, Zapletal, Macík (Vyďourek, R. Navrátil, Hudousek).

Skaštice: Zapletal – T. Motal, Stančík, Sedlák, P. Frýdl, I. Frýdl, Bubla, Lehkoživ, Klammert, Chorý, Janalík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit