Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM TJ Skaštice-hodnocení podzimu 2008
formats

TJ Skaštice-hodnocení podzimu 2008

Publikované dne Středa,Listopad 19, 2008 podle v A-TÝM

Mužstvo prošpikované řadou kvalitních fotbalistů, kteří mají za sebou působení v mnohem vyšších soutěžích, skončilo po podzimu na výborném druhém místě

Chorý, Macho a Lehkoživ se rovným dílem podělili o 24 gólů Skaštic.

V loňské sezoně skončily Skaštice na čtvrté příčce. Letos jsou zatím nejvýš v historii klubu. Podle předpokladů měl tým patřit opět mezi čtyři nejlepší mužstva, a to na podzim potvrdil.

Slabší chvilku si tým vybral mezi 4. a 7. kolem, kdy vyhrál jen jednou a propadl se v tabulce na 6. místo. Po domácí nečekané porážce s Prusinovicemi však Skaštice zvládly závěrečných šest kol bez ztráty bodu.

Pět otázek pro trenéra Ivo Frýdla

Opory týmu?

Samozřejmě Chorý, Lehkoživ, Sedlák, Klammert, Bubla, Macho, Stančík. To byli hráči, na kterých jsme stavěli.

Nejlepší letní posila?

Přišel náš odchovanec Libor Zapletal, který se v brance osvědčil. Byl pro nás přínosem.

Co se povedlo?

Měli jsme dva cíle. Tím prvním bylo předvádět útočnou hru, což se nám podařilo. Myslím si, že jsme diváky bavili. Druhým cílem bylo umístění do pátého místa, což jsme splnili.

Co se nepovedlo?

Hlavně domácí zápas s Prusinovicemi. Kdybychom hráli týden, tak bychom stejně další gól nedali. Prostě tento zápas nám v koncovce nevyšel. Jinak si myslím, že jsme předváděli velice dobré výkony. Hlavně v útočné fázi, i když ta obranná se nám také výrazně zlepšila.

Jste zatím jediným mužstvem, které může ohrozit vedoucí Admiru. Mluví se vůbec ve Skašticích o možnosti postupu?

To není otázka pro mě, ale pro předsedu klubu Ladislava Motala. Mužstvo by se muselo doplnit alespoň o čtyři mladší hráče, aby mohlo hrát vyšší soutěž. Po fotbalové stránce je všechno v pořádku, ale mládí potřebuje vpřed. I. B třída je určitě důraznější a rychlejší.

Bilance: 13  9  2  2  44:27  29

Doma: 7  6  0  1  28:16  18

Venku: 6  3  2  1  16:11  11

Průměrná návštěvnost doma: 101 (11.)

Hráči: Igor Sedlák 13/5, Michal Janalík 13/4, Petr Bubla 13/3, Libor Zapletal 13/0, Martin Chorý 12/8, Pavel Frýdl 12/3, Ivo Klammert 12/0, Vladimír Macho 11/8, Ivo Frýdl 11/1, Jindřich Lehkoživ 10/8, Tomáš Zavřel 10/2, Radovan Stančík 10/0, Tomáš Lutonský 9/1, Josef Motal 7/0, Ladislav Motal 7/0, Tomáš Motal 7/0, Milan Vrtěl 2/0, Miroslav Sehnal 1/0.

Trenér: Ivo Frýdl.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit