Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Představení nových hráčů
formats

Představení nových hráčů

Publikované dne Úterý,Srpen 7, 2018 podle v OSTATNÍ

honza

Naše mužstvo si poprvé v historii zahraje Krajský přebor. A hráči, kteří získali titul v 1.A třídě, si vyzkouší i tuto vyšší soutěž. V našem klubu skončil pouze brankář Libor Chytil, který stihnul v našich barvách odchytat pouze tři utkání a vrátil se do svého mateřského klubu Spartaku Hulín. Ovšem svou aktivní brankářskou činnost prozatím přerušil. Důležitý brankářský post se však vedení Skaštic podařilo posílit dokonce dvojnásob. A to zkušeným brankářem Romanem Večeřou a nadějným gólmanem Martinem Rotreklem. Roman přestoupil do Skaštic ze sousedního klubu FK Chropyně. V minulé sezóně nastoupil do 23 utkání v Krajském přeboru. Druhý brankář bude sbírat své první zkušenosti s mužským fotbalem. Martin k nám přestoupil z HS Slavie Kroměříž, kde hrál MSDL staršího dorostu. Dále se povedlo přilákat do našeho malého klubu posilu na kraj hřiště. Rychlonohý Jan Gojš působil v předešlých sezónách v B týmu Viktorie Otrokovice. Honza v minulé sezóně v 1.A třídě nastoupil do 13 zápasů a vsítil jednu branku. Čtvrtým novým hráčem je Tomáš Batík. Ten následoval svého bratra a nyní ho uvidíte ve skaštickém dresu. Tomáš má však skvěle rozjetou rozhodcovskou kariéru, které dává mírnější přednost před tou hráčskou. I z toho důvodu sehrál ve svém dřívějším týmu SK Jaroslavice v minulé sezóně jen 5 duelů, ale vstřelil dvě branky. Pro naše mužstvo ale bude i tak zajímavou posilou hlavně do útočné řady. Naopak náš klub opustil Lubomír Ruman, který nastupoval převážně za B mužstvo. Důrazný útočník se vrátil do svého předešlého klubu Sokol Pravčice. Stejně jako Patrik Fila, který se vrátil do klubu SK Břest. Oběma přejeme v nových klubech hodně zdaru a štěstí.

Nově příchozím hráčům přejeme ať se jim v našem klubů líbí a daří. Určitě se velmi dobře a v pohodě začlení do našeho kolektivu. K tomu jim pomůže i třeba litřík nějaké lihoviny :-)

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit