Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Přemysl Brada v poslední minutě srovnal duel se Záhlinicemi
formats

Přemysl Brada v poslední minutě srovnal duel se Záhlinicemi

Publikované dne Neděle,Říjen 1, 2017 podle v B-TÝM

prema

Skaštické „B“ mužstvo vydolovalo ze zápasu se Záhlinicemi dva body. Hrdinou utkání se stal domácí Přemysl Brada, který v nastaveném čase vyrovnal na konečných 1:1. V závěrečných penaltách byli domácí střelci stoprocentní.

Hosté ze Záhlinic se ve Skašticích představili po delší době a ukázali nové a zajímavé mužstvo. Po postupu do OP se pohybují ve středu tabulky a v zápase s našim týmem potvrdili, že po právu. Prezentovali se dobrým presinkem a domácímu mužstvu nedovolili rozvinout jejich typickou kombinační hru. Hrálo se převážně ve středu pole a ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu. Více rušno bylo před domácí bránou, ale brankář Vymětal se překvapit nenechal. Krásný zákrok vytáhl proti hostujícímu útočníkovi Motalovi, když předvedl rychlý přesun od jedné tyče k druhé a střelu vyrazil. Hráči Záhlinic byli úspěšnější v osobních soubojích a získávali více odražených míčů. Domácí hráči se před branku Záhlinic dostali až ke konci první půle. Před hostujícím brankářem se vytvořil velký závar, kde se balón odrážel od noh hráčů, ale žádný z domácích ho nedokázal dostat do sítě.

Ve druhé půli bylo k vidění více brankových příležitostí. Všechny ale měly rukopis hostujících hráčů. Skaštice nedokázaly obranu Záhlinic ničím překvapit. Naopak hostující hráči předvedli více odvahy a přímočarosti v ofenzivě. První branka zápasu padla v 63. minutě. Po levé straně utekl hostující útočník, který před bránou našel volného JAKVIDA, který trefil odkrytou část brány. V dalším průběhu bylo na domácích, aby se pokusili alespoň o vyrovnání. Ovšem jejich akce končily už před pokutovým územím. Vyjímkou byla hlavička Vlkolenszkiho, která skončila těsně vedle levé tyče. Naopak hráči Záhlinic si vypracovali několik dalších příležitostí, aby zápas definitivně rozhodli. Ale v brance domácích stál gólman Vymětal, který svými zákroky držel své mužstvo stále ve hře. A to až do nastaveného času. Hostující hráči nechali z levé strany odcentrovat Sedláka. Do jeho centru skočil rybičku BRADA a trefil se přesně k tyči. Skaštice si nechaly vyrovnání až na poslední možnou chvíli. O vítězi utkání tak rozhodly pokutové kopy. V nich neuspěl hostující Goc, zatímco domácí pětice střelců byla úspěšná.

Skaštice „B“ – Záhlinice 2:1 pp (0:0)

Branky: 90+1 Brada – 63. Jakvid

Žluté karty: Goc, Jakvid

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Vymětal R., Sedlák, Pitron – Menšík, Kvasnička (K)(41. Ruman), Bubla P., Rosecký (61. Brada) – Uličný, Škrabana (73. Motal T.)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit