Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštickou sérii výher nepřerušily ani Koryčany
formats

Skaštickou sérii výher nepřerušily ani Koryčany

Publikované dne Neděle,Říjen 1, 2017 podle v A-TÝM

Dalším soupeřem, který se postavil Skaštické družině byl okresní rival z Koryčan. Naši hráči si připsali již deváté vítězství v řadě, ale nutno dodat, že se nerodilo vůbec snadno. Hostující trenér Bednařík sledující naše hráče po několik podzimních zápasů připravil své chlapce na utkání dokonale. Hráči Koryčan dokonale věděli o všech silných i slabších stránkách domácích. Skaštice si nakonec s nepříjemným protivníkem dokázaly poradit a větší touhou po vítezství si udržely letošní neporazitelnost.

První poločas toho moc na kráse nepřinesl. Důvodem byla nepřesná kombinace a nervozita domácích. Na druhé straně jednoduchá destruktivní hra hráčů z Koryčan. Rychle přistupovat k domácím hráčům s tvrdou hrou plných osobních soubojů s jednoduchým přechodem do útoku převážně nakopávanými míči byl jasný úkol svěřenců hostujícího trenéra. Takto naordinovaná taktika jasně dělala problém domácím v jejich kombinační hře a za první poločas téměř neohrozili hostující bránu. První poločas tak skončil nerozhodným stavem 0:0.

Do druhé půle domácí nastupovali především s cílem uklidnit hru na míči, více kombinovat a zrychlit přechod do útočné fáze. To se z pohledu prvního poločase domácím dokázalo zlepšit, začínali přebírat otěže utkání na svoji stranu a k vidění bylo i několik dobrých brankových příležitostí. Z pohledu vývoje celého zápasu bylo jasné, že rozhodne první branka. Radek Frýdl měl dvě vyložené šance, ale ani jednou nedokázal dostat míč za Vrbova záda. Průnik Lukáše Bubly dokázal hostující brankář výborným zákrokem zneškodnit. Domácí cítili šanci a šli si za svým cílem. Po jednom faulu na domácího Konečníka, kterého hostující obrana vůbec nešetřila, zahrávali domácí přímí volný kop. K jeho exekuci se postavil Tomáš Motal, jeho tvrdý projektil dokázal Vrba pouze vyrazit před sebe. U odraženého míče byl nejrychlejší z nejrychlejších Lukáš BUBLA a nekompromisně rozhodl o vedoucím gólu – 1:0. Hosté se s nepříznivým výsledkem snažili něco udělat, ale k ohrožení domácí brány se dostávali pouze pomocí standartních situací, se kterými si naši hráči s jistým brankářem Vymětalem dokázali poradit a do ničeho vážnějšího Koryčany nepustili. O osudu utkání tak rozhodl domácí KONEČNÍK. Od svých spoluhráčů dostal přesný pas do úniku. Hostující obránce Věžník se ho pokoušel zastavit všemi možnými nedovolenými způsoby, ale domácí útočník šel za druhým pojistkovým gólem tak srdnatě, že by ho nezastavila snad ani zeď – 2:0. Díky bojovnému a trpělivému výkonu si naši hráči připsali další důležité body.

V příštím kole zajíždějí Skaštice na horkou půdu do Osvětiman. Začátek utkání v sobotu v 10:00 hodin 

Skaštice – Koryčany 2:0 (0:0)

Branky: 67. Bubla L., 73. Konečník

Žluté karty: Vymětal R. – Posolda, Věžník K., Šnajdr, Hubr

Rozhodčí: Ambroz, Mikulášek, Michalec

Delegát: Hubál

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla L., Janalík (K), Motal, Vymětal R. (59. Menšík) – Sova, Glozyga (77. Petrúsek), Frýdl R., Batík (90. Icela) – Konečník, Ančinec (81. Škrabana)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit