Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Příprava na novou sezónu je v plném proudu
formats

Příprava na novou sezónu je v plném proudu

Publikované dne Pátek,Červenec 20, 2018 podle v A-TÝM, B-TÝM

logo ska

Naši hráči se už připravují na svou premiérovou sezónu mezi elitou Zlínského kraje a také na další ročník v Kroměřížském přeboru. S tréninkem začala naše mužstva v pondělí 9.7. a v průběhu letní přípravy se naši hráči scházejí třikrát týdně. Letní dril si Skaštice zpestří dvěma přípravnými zápasy. Nejdříve se v neděli 22.7. utkají s účastníkem 1.B třídy s týmem Tečovic. O týden později se můžou diváci těšit na přípravné „derby“. Soupeřem našeho týmu bude celek Žalkovic. Místo konání duelu bude ještě upřesněno. Před startem sezóny ještě sehrají Skaštice pohárové utkání. Naši hráči zavítají na půdu vítěze zápasu Nedakonice – Šumice. Krajský přebor startuje v sobotu 11.8. a naše mužstvo zavítá na horkou půdu Holešova. „B“ tým následující den zajíždí do Zborovic, které sestoupily z 1.B třídy.

Letní program TJ Skaštice:

pondělí 9.7. start letní přípravy

neděle 22.7. Skaštice – Tečovice

neděle 29.7. Skaštice – Žalkovice (místo konání bude upřesněno)

neděle 5.8. 2. kolo Poháru hejtmana ZK – vítěz duelu Nedakonice – Šumice

sobota 11.8. 2. kolo KP Holešov – Skaštice

neděle 12. 8. 2. kolo OP Zborovice – Skaštice „B“

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit