Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice sehrály první přípravný duel
formats

Skaštice sehrály první přípravný duel

Publikované dne Pondělí,Červenec 23, 2018 podle v A-TÝM

První přípravný zápas na novou sezónu se našemu týmu nevyvedl převážně výsledkově. V utkání s Tečovicemi naši hráči drželi častěji míč na svých kopačkách a snažili se najít recept na překonání defenzivního bloku hostů. Tečovice byly velmi efektivní v zakončení. Po mírném úvodním tlaku domácích to byl právě soupeř, který otevřel skóre. Po chybě domácích v rozehrávce zahrávaly přímý kop z výhodné pozice. I když střela nebyla příliš umístěná tak skončila v síti domácích. Za Skaštice pálili nebezpečně Gojš s Glozygou, ale ani jedna střela se nevešla mezi tři tyče.

Ve druhé půli domácí zlepšili svou hru po stranách hřiště a dokázali před bránu Tečovic dostat centry. Ale v pokutovém území chyběla přesnost a hlavně důraz. Dvě velké možnosti měl na kopačce Vlkolenszki, ale nedokázal míč dostat ani do poloprázdné brány. A tak to byli opět hráči Tečovic, kteří se radovali z druhé branky, když využili brejkovou situaci. V domácím dresu mohl skórovat Vymětal a poté Škrabana, ale opět nedokázali trefit prostor brány. Snížit se podařilo až Mynarčíkovi, kterého našel pěknou přihrávkou Škrabana. V poslední šanci zápasu se ocitl Ježák, ale nechal jen vyniknout brankáře Tečovic.

Skaštice – Tečovice 1:2 (0:1)

Branka domácích: Mynarčík

Rozhodčí: Zelený

Diváci: 50

Sestava Skaštic:

Večeřa – Mynarčík, Janalík, Batík, Motal, Frýdl, Zaoral, Glozyga, Vymětal R., Škrabana, Gojš

Střídali: Stýblo, Menšík, Ježák, Vlkolenszki, Uličný

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit