Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Přípravný zápas v Žalkovicích nepoznal vítěze
formats

Přípravný zápas v Žalkovicích nepoznal vítěze

Publikované dne Neděle,Červenec 29, 2018 podle v A-TÝM, B-TÝM

Skaštice sehrály v letním přípravném období druhý zápas. Tentokrát s nedalekým soupeřem ze Žalkovic.

V teplém počasí se úvodní minuty hrály podle not hostujícího týmu. Skaštice častěji držely míč a snažily se překonat domácí obranu. Ovšem chyběl přesnější centr nebo kvalitnější střela. Střelecky aktivní byl hlavně Glozyga, ale ani jedna z jeho střel nemířila mezi tři tyče. To soupeře byl daleko efektivnější. Po dvou brejcích se během 5 minut dostal do dvoubrankového vedení. Za Skaštice snížil důrazný Glozyga, který vybojoval míč, narazil si Batíkem a dostal balón do brány.

Do druhé půle hosté prosřídali sestavu a noví hráči se do soupeře hned zakousli. A dokázali skóre otočit na svou stranu. Nejprve byl na konci pohledné akce Vymětal a třetí gól obstaral krásnou střelou z voleje Mynarčík. Postupně tempo hry trochu opadlo. Ale ani to nezabránilo Žalkovicím ve vyrovnání. Skaštice nedokázaly odvrátit rohový kop a domácí stoper ukončil gólovou dorážkou zmatky před hostující brankou. Ale to ještě nebylo vše další branky přišly vzápětí. Hosté zakombinovali na pravé straně hřiště, Mynarčík si narazil míč a pěknou technickou střelou poslal míč pod břevno. Už to vypadalo, že Skaštice své vedení udrží, ale domácí v poslední minutě opět využili výhodu rohového kopu a poslední střelou v zápase opět vyrovnali. Poté už rozhodčí Pitron, který odvedl velmi kvalitní práci, utkání ukončil.

Žalkovice – Skaštice 4:4 (2:1)

Branky Skaštic: Mynarčík 2, Glozyga, Vymětal R.

Rozhodčí: Pitron

Bez karet

Diváci: 80

Sestava Skaštic:

Rotrekl – Batík L., Motal, Gojš, Sova, Janalík, Glozyga, Bubla L., Vlkolenszki, Škrabana, Batík T.

Střídali: Menšík, Rosecký, Mynarčík, Icela, Vymětal R.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit