Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM PRUSINOVICE – SKAŠTICE 1:2 (1:0)
formats

PRUSINOVICE – SKAŠTICE 1:2 (1:0)

Publikované dne Úterý,Duben 28, 2009 podle v A-TÝM

Skaštice natáhly úspěšnou sérii na hřištích soupeřů. Ani jednou z posledních šesti duelů neprohrály.

Docela dobře a aktivně jsme začali. Vytvořili jsme si i nějaké šance a vypadalo to, že bychom mohli uspět. Ve druhém poločase nás soupeř přehrával. Hrál s větrem v zádech a dařila se mu kombinace. Myslím si, že soupeř vyhrál zaslouženě, protože jsme nezvládli druhý poločas,“ přiznal trenér Prusinovic Martin Novák.

„Od začátku utkání se hrál otevřený fotbal. Akce se střídaly na obou stranách. I když jsme si vytvořili více brankových příležitostí, do vedení šli domácí. Po přestávce jsme domácí tým soustavně dostávali pod tlak. Podařilo se nám vyrovnat a osm minut před koncem vstřelil Chorý po rohu vítězný gól. Utkání jsme zaslouženě vyhráli,“ dodal hrající trenér hostů Ivo Frýdl.

Branky: 35. Gerát – 64. I. Frýdl, 82. Chorý.

Červená karta: Gerát.

Rozhodčí: Pagáč.

Diváci: 150.

Prusinovice: Spiegl – Rosypal, Hošťálek, Šiška, Měrka, Gerát, Nevřala, Krčma, Darebník, Bartošek (85. Pumprla), Němec (56. Barot).

Skaštice: Zapletal – Motal, Stančík (86. Lutonský), Sedlák, Bubla, Lehkoživ, Nuc, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (61. I. Frýdl).

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit