Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM ZÁHLINICE – SKAŠTICE 1:3 (0:0)
formats

ZÁHLINICE – SKAŠTICE 1:3 (0:0)

Publikované dne Úterý,Květen 5, 2009 podle v A-TÝM

Domácí nezvládli další důležité utkání o záchranu.

Všechno podstatné se dělo až ve druhém poločase. Ve 49. minutě otevřel skore střelou z hranice pokutového území hostující Chorý. Domácí vyrovnali už o minutu později. Před Gallasem se rozestoupila obrana a domácí střelec nedal Zapletalovi šanci. Radost Záhlinic však trvala jenom dvě minuty. Po střele Macha opět vedly Skaštice. V 64. minutě byl vyloučen po hrubém faulu domácí Šustr a střídající Foukal sedm minut před koncem pojistil vítězství hostů.

Branky: 50. Gallas – 49. Chorý, 52. Macho, 83. Foukal.

Červená karta: 64. Šustr.

Rozhodčí: Zpěvák.

Diváci: 150.

Záhlinice: Novotný – Vysloužil, Šustr, Ctiborek, Dosoudil, Gallas, Kneisl, Dunda (85. Kratochvíl), Oračka (72. Motal), Paštěka, Lochman.

Skaštice: Zapletal – T. Motal, Sedlák, P. Frýdl, Bubla, Lehkoživ, Nuc (65. Čepica), Klammert, Chorý, Janalík (87. Lutonský), Macho (Foukal).

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit