Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – ADMIRA HULÍN 0:4 (0:3)
formats

SKAŠTICE – ADMIRA HULÍN 0:4 (0:3)

Publikované dne Pondělí,Březen 23, 2009 podle v A-TÝM

V souboji prvních dvou týmů tabulky zvítězila Admira přesvědčivým výsledkem a ukončila sérii šesti utkání Skaštic bez porážky. Hosté se od prvních minut snažili napadat rozehrávku Skaštic na jejich polovině s cílem co nejdříve vstřelit uklidňující vedoucí branku. To se Admiře podařilo v 11. minutě, kdy Martin Simerský uvolnil Spáčila, a ten nezaváhal.

O chvíli později šel Martin Simerský sám na brankáře, ale šanci neproměnil. Střela Šenkyříka šla těsně nad břevno domácí branky. Ve 35. minutě vybojoval svým důrazem v pokutovém území míč Štoll a Spáčil prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Gólovou tečku za prvním poločasem udělal v nastaveném čase Šenkyřík, když přehodil gólmana Kutňáka.

Po přestávce uvolnil Miroslav Nedbal Martina Simerského, a ten vstřelil čtvrtou branku Admiry. Hosté měli ještě další příležitosti, ale skore se už nezměnilo.

„První poločas byl z naší strany překvapivě velmi dobrý. Sám jsem nečekal, že se tak dobře srovnáme s terénem. Poprvé jsme letos totiž nastoupili na přírodní trávě. Dokonale nám vyšla zvolená taktika. Ve druhém poločase jsme chtěli přidat ještě další branky. Povedlo se to už jen jednou. V závěru jsme už pod vlivem jasného vedení polevili,“ řekl trenér Admiry Stanislav Dorazín.

„Hosté dokázali své šance velmi kvalitně proměňovat. Naše brankové příležitosti zůstaly nevyužity. Druhý poločas byl v režii hostujícího týmu. Admira si vítězství zasloužila zejména za produktivitu v prvním poločase,“ uznal hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 11. a 35. Spáčil, 45. Šenkyřík, 49. M. Simerský.

Červená karta: 86. Polák. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 150.

Skaštice: Kutňák – T. Motal, Stančík, Sedlák, Bubla, Lehkoživ (63. Lutonský), I. Frýdl, Klammert (46. L. Motal), Chorý, Janalík, Macho.

Admira: Zygar – Štoll, P. Nedbal (78. Kytlica), Vyvlečka, Polák, Spáčil, M. Simerský, Burda, R. Simerský, Šenkyřík (57. Goiš), M. Nedbal.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit