Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – KYSELOVICE 0:2 (0:1)
formats

SKAŠTICE – KYSELOVICE 0:2 (0:1)

Publikované dne Úterý,Duben 7, 2009 podle v A-TÝM

Skaštice v minulém kole nehrály kvůli terénu. V domácím prostředí byly favoritem. Z předchozích pěti startů na hřišti Skaštic získaly Kyselovice jenom dva body za remízy. Teď si však po vítězství 2:0 poprvé vezou všechny tři

„Hosté vycházeli z dobře organizované obrany a podnikali rychlé brejkové situace. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu, ovšem bez brankového zakončení. Naše snaha o vstřelení branky byla neúspěšná až do konce utkání,“ povzdechl si trenér Skaštic Ivo Frýdl.

„Skaštice mě dnes docela zklamaly. Čekal jsem, že po naší vedoucí brance domácí po přestávce přidají, ale nestalo se. Nevytvořili si žádnou vyloženou šanci. V obraně jsme dnes hráli slušně. Mirek Říkovský vymazal Chorého, a to bylo rozhodující,“ pochvaloval si hrající trenér Kyselovic Vít Říkovský.

Branky: 22. Říkovský, 73. Ulehla.

Rozhodčí: Měrka.

Diváci: 90.

Skaštice: Kutňák – Stančík (35. T. Motal), Sedlák, P. Frýdl (46. Lutonský), Bubla, Lehkoživ, Nuc, Klammert, Chorý, Janalík (48. Foukal), Macho.

Kyselovice: Molčík – V. Říkovský, R. Němec, M. Němec, Ulehla, Přikryl, Říkovský, Novotný (70. Jančík), Křepelka, Zádrapa, M. Říkovský

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit