Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ narušily postupové oslavy rezervě Holešova
formats

Skaštice „B“ narušily postupové oslavy rezervě Holešova

Publikované dne Neděle,Červen 10, 2018 podle v B-TÝM

Povedený víkend našeho klubu podtrhlo v neděli naše B mužstvo, které těsným vítězstvím překazilo rezervě Holešova postupové oslavy. Zápas rozhodl svou brankou Josef Vlkolenszki.

V zápase se potkala dvě mužstva, která vyznávají technický fotbal. Od začátku se hrálo docela útočně a v dobrém tempu. První branka padla hned z první vážnější akce domácích. Josef VLKOLENSZKI si naběhl za obranu, kde ho přesným pasem našel Uličný. Skaštický záložník ač tísněn obráncem dokázal dotlačit míč do sítě. Hostující tým po inkasované brance trochu znervózněl. Bylo cítit, že chtějí o svém vítězství v soutěži rozhodnout v tomto duelu. Ale žádná z jejich akcí se jim dotáhnout do gólového konce nedařila. Domácí nevynechali jedinou příležitost k útočení. Po rohovém kopu byl blízko druhé branky Janalík, ale jeho pokus mířil těsně vedle levé tyče. Po chybě hostujícího stopera postupoval sám na bránu Frýdl. Akci chtěl ještě vyšperkovat přihrávkou na svého spoluhráče, který byl ale v ofsajdové pozici. Blízko vyrovnání byl Holešov na konci první půle, když jeden z jeho hráčů orazítkoval břevno domácí brány.

Ve druhé části bylo k vidění ještě více brankových možností. Ale střelci tentokrát neměli svůj den a vynikali oba brankáři. Za hosty se ve velmi nadějných pozicích ocitli nejdříve Čada a poté Zakopal, ale ani jeden z útočníků nedokázal trefit prostor tří tyčí. Na domácí straně mohli přidat uklidňující druhý gól Frýdl a nebo Ježák, ale ani domácí útočníci nedokázali skórovat. Největší šanci vyrovnat měl na kopačce Leško, ale jeho pokus o přehození zneškodnil parádním zákrokem brankář Vymětal. Závěr už si Skaštice pozornou obětavou hrou pohlídaly a rozloučily se tak před domácím publikem těsným vítězstvím nad lídrem soutěže.

Skaštice „B“ – Holešov „B“ 1:0 (1:0)

Branky: 5. Vlkolenszki

Žluté karty: Petrúsek – Čada

Rozhodčí: Vybíral

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Janalík (68. Motal T.), Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Uličný, Petrúsek (46. Škrabana), Rosecký (79. Brada) – Frýdl M. (64. Glozyga), Ježák

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit