Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice jsou nejlepším týmem 1.A třídy sk. B a postupují do Krajské soutěže
formats

Skaštice jsou nejlepším týmem 1.A třídy sk. B a postupují do Krajské soutěže

Publikované dne Neděle,Červen 10, 2018 podle v A-TÝM

Ve Skašticích se opět přepisovala historie. Skaštický fotbal dosáhl svého největšího úspěchu, když si naše mužstvo díky vysoké výhře nad Jaroslavicemi zajistilo celkové prvenství v 1.A třídě.

V posledním domácím utkání v sezóně stačil našemu týmu zisk jednoho bodu, aby mohly vypuknout oslavy. Naši hráči ale na remízu rozhodně nespoléhali. Po seznamovací desetiminutovce převzali otěže utkání do svých nohou domácí hráči. Na vítěznou cestu nasměroval svůj tým prvním gólem Radek FRÝDL, který se prosadil střelou ze střední vzdálenosti. Druhý gól přidal vzápětí Zdeněk KONEČNÍK. A přítomní diváci budou na tento kousek vzpomínat velmi dlouho. Skaštický střelec si postavil míč k přímému kopu a za jeho projektylem se hostující gólman jenom ohlédl. Míč, letící do šibenice, neměl šanci zastavit. Domácí útočník byl při chuti a přidal i další branku. Poté však musel předčasně opustit hrací plochu. Ale Skaštice měly hru po celé utkání pod kontrolou a žádné drama nepřipustily. Naopak ještě v závěrečných 10 minutách přidaly další dvě branky. O ty se postaral David MYNARČÍK. A znova z toho byla fotbalová hitparáda. Domácí útočník si všimnul, že je hostující brankář venku z brány a z poloviny hřiště poslal míč přesně do sítě. Hosté inkasovali ještě jednou a opět z kopačky svého bývalého hráče Davida MYNARČÍKA. Jaroslavice tak budou o záchranu v soutěži bojovat v posledním kole. Naopak Skaštice už svůj triumf mají jistý a oslavy tak mohly začít hned po utkání. Sezónu naši hráči uzavřou příští sobotu zápasem v Napajedlích.

Skaštice – Jaroslavice 5:0 (3:0)

Branky:15. Frýdl R., 18., 27. Konečník, 81., 84. Mynarčík

Žluté karty: Glozyga, Janalík  – Paníček, Valenta, Fajgara

Rozhodčí: Novák – Vychodil, Jiroušková

Diváci: 170

Sestava Skaštic:

Stýblo – Vymětal R., Janalík (K), Motal, Batík – Mynarčík (88. Bubla P.), Glozyga (86. Brada), Frýdl R., Sova, Menšík (80. Ježák) – Konečník (32. Škrabana)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
2 Comments  comments 

2 Odpovědi

  1. zdenek čundrle

    moc blahopřeju, přijel jsem až z Olomouce a fotbal se mi opravdu libil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit