Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice B nebodovaly ani v Komárnu
formats

Skaštice B nebodovaly ani v Komárnu

Publikované dne Neděle,Září 16, 2018 podle v B-TÝM

Ani horské podnebí Hostýnských vrchů našim hráčům nesvědčí. Skaštické béčko natáhlo svou sérii porážek už na 4 utkání. V zápase s Komárnem prospali naši hráči úvod a domácí si tak vypracovali rozhodující náskok.

Na góly se v Komárnu dlouho nečekalo. Už ve 3. minutě hry došlo v hostující obraně k nedorozumění, kdy hráči Skaštic spoléhali jeden na druhého. Toho dokonale využil hráč Komárna LUKÁŠ a pohodlně skóroval. A domácí pokračovali ve své aktivní hře. Naopak hostující hráči byli inkasovanou brankou opařeni. Chyběl jim pohyb, zaujetí a kvalita. Domácí hráči byli rychlejší a mohli přidat další gól. Střela Žejdlíka ovšem skončila na tyči. O poznání lépe se vedlo HOŠŤÁLKOVI, který přešel přes dva obránce a překonal brankáře Vymětala. Výkon hostujícího mužstva se trochu pozvednul po snižující brance. Rohový kop odvrátili domácí obránci jen k ROSECKÉMU, který míč poslal pod břevno. Velkou možnost vyrovnat měl na kopačce Radim Vymětal, který pronikl do soupeřovy šestnáctky a jeho křižná střela se odrazila od tyče do zámezí.

Ve druhé půli se aktivita mírně přenesla na hostující stranu. Skaštice chtěly srovnat stav. Ale ani Komárno nevynechalo jedinou možnost k ohrožení hostující brány. Nadějně vypadala střela Menšíka, ovšem mířila přesně do připraveného domácího brankáře. Největší šanci na vyrovnání měl Vlkolenszki, ke kterému se odrazil míč po předešlé střele z přímého kopu. Ovšem hostující záložník pouze nastřelil ležícího brankáře Komárna. V průběhu utkání bylo k vidění hodně osobních soubojů a faulů. Hra byla rozkouskovaná, což více vyhovovalo domácím. Ti zahrozili hlavičkou Žejdlíka, která šla těsně vedle tyče. Další nadějné brejky domácí nevyužily. Stejně tak standardní situace Skaštic nic zajímavého nepřinesly a tak si Komárno svou výhru pohlídalo.

Komárno – Skaštice „B“ 2:1 (2:1)

Branky: 3. Lukáš, 13. Hošťálek – 15. Rosecký

Žluté karty: Žejdlík M., Hošťálek, Lukáš – Frýdl, Rosecký, Icela, Uličný

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Vymětal R., Navrátil, Icela – Vlkolenszki, Škrabana, Uličný, Rosecký (58. Pitron) – Frýdl M. (61. Menšík), Ježák (73. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit