Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vyloupily Morkovice
formats

Skaštice vyloupily Morkovice

Publikované dne Neděle,Září 16, 2018 podle v A-TÝM

Po dvou venkovních porážkách dokázaly Skaštice bodovat i na cizím hřišti. Proti kvalitnímu soupeři z Morkovic předvedlo naše mužstvo dobrý výkon. Základ k vítězství položil náš tým už v první půli, kdy vsítil dvě branky.

Kdo zavítal v sobotním odpoledni na stadion do Morkovic rozhodně nelitoval. Střetla se dvě vyspělá mužstva, která se snaží o kombinační fotbal. Hrálo se ve velkém tempu a k vidění byly i branky a brankové příležitosti. Domácí v úvodu byli aktivnější a vypracovali si i první šanci v zápase. Jeden z nejmenších hráčů na hřišti, domácí útočník Knap, se dostal k hlavičce, kterou musel tygřím skokem vyrazit na rohový kop brankář Večeřa. Hostům se ale postupně podařilo hru vyrovnat a domácímu týmu narušovat jejich rozehrávku. Právě po chybě domácího stopera padla úvodní branka zápasu. Konečník obral o míč Smažinku a předložil míč před prázdnou bránu svému spoluhráči Martinu ANČINCOVI a Skaštice vedly. Domácí mužstvo mělo problém překonat dobře pracující tým Skaštic. Hosté domácí hráče dobře dostupovali a z toho pramenily zisky míče ve středu pole. Přidat další branku mohl Konečník, který se prohnal kolem domácího kapitána a postupoval sám na brankáře. Ten ovšem dobře zmenšil střelecký úhel a míč za svá záda nepustil. Ve 44. minutě už ale dalšímu gólu nezabránil ani brankář Jarka. Rychlá akce po ose Frýdl – Sova – KONEČNÍK skončila přesnou střelou skaštického útočníka – 0:2.

Ve druhé půli chtěly Morkovice co nejdříve vstřelit korigující gól a zápas tak zdramatizovat. Skaštice ale nějaký pokus o úvodní tlak celkem v pohodě přečkaly a poté to bylo hlavně hostující mužstvo, které mělo brankové příležitosti. Domácí obrana byla čím dál více prostupnější a hosté se svými rychlými výpady dostávali do šancí. Dvakrát byl sám před brankářem Mynarčík, ale další gól přidat nedokázal. Nepodařilo se to ani Konečníkovi a Ančincovi, jehož hlavička šla těsně nad bránu. Třetí branka padla po rozehrávce, trochu sporné malé domů. Domácí hráči ve zdi zblokovali střelu, míč se následně dostal k volnému BUBLOVI, který neměl problém trefit odkrytou bránu. Morkovice si žádnou větší šanci proti pozorné hostující obraně nevypracovaly a tak si Skaštice odvezly tři body a navrch čisté konto pro brankáře Večeřu.

Morkovice – Skaštice 0:3 (0:2)

Branky: 20. Ančinec, 44. Konečník, 79. Bubla

Žluté karty: Oplt – Batík L., Konečník

Rozhodčí: Mikulášek – Ambroz, Zpěvák

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Batík T., Menšík – Petrúsek (38. Batík L.), Sova (K)(74. Vymětal R.), Frýdl, Gojš (65. Zavadil) – Ančinec (60. Mynarčík), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit